Warszawa. Zderzenie taksówki z ciężarówką wojskową. Są utrudnienia

2021-04-22 17:52 Alicja Guz
Zderzenie taksówki z ciężarówką wojskową
Autor: Tadeusz Mróz

Chwile po godz. 16 na Wybrzeżu Gdyńskim doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Taksówka zderzyła się z ciężarowym samochodem wojskowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie spowodowało jednak niemałe utrudnienia dla kierowców.

O wypadek lub niegroźną kolizję w godzinach szczytu nie trudno. Chwilę po godz. 16 na Wybrzeżu Gdyńskim utworzył się długi korek w kierunku Centrum. Powodem było zderzenie taksówki marki Toyota z wojskową ciężarówką. Samochód osobowy jest kompletnie zniszczony z każdej strony. Na drodze leżą porozrzucane kawałki zdezelowanego auta.

ZOBACZ TEŻ: Makabryczny wypadek na Woli! Rozpędzony pociąg Intercity przejechał mężczyznę [ZDJĘCIA]

Na miejscu wciąż pracuje policja. Funkcjonariusze ustalają przyczyny tego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. - Kierowcy byli trzeźwi - przekazał Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców nadal czekają utrudnienia w kierunku Centrum. Dwa pasy są zablokowane. "olecamy wybrać inną trasę lub zawczasu uzbroić się w cierpliwość.

ZOBACZ FILM: siedleccy harcerze sprzątają las w ramach akcji "Czuwam dla Ziemi"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE