Warszawa. Zderzenie taksówki z ciężarówką wojskową. Są utrudnienia

2021-04-22 17:52
Zderzenie taksówki z ciężarówką wojskową
Autor: Tadeusz Mróz

Chwile po godz. 16 na Wybrzeżu Gdyńskim doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Taksówka zderzyła się z ciężarowym samochodem wojskowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie spowodowało jednak niemałe utrudnienia dla kierowców.

O wypadek lub niegroźną kolizję w godzinach szczytu nie trudno. Chwilę po godz. 16 na Wybrzeżu Gdyńskim utworzył się długi korek w kierunku Centrum. Powodem było zderzenie taksówki marki Toyota z wojskową ciężarówką. Samochód osobowy jest kompletnie zniszczony z każdej strony. Na drodze leżą porozrzucane kawałki zdezelowanego auta.

ZOBACZ TEŻ: Makabryczny wypadek na Woli! Rozpędzony pociąg Intercity przejechał mężczyznę [ZDJĘCIA]

Na miejscu wciąż pracuje policja. Funkcjonariusze ustalają przyczyny tego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. - Kierowcy byli trzeźwi - przekazał Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców nadal czekają utrudnienia w kierunku Centrum. Dwa pasy są zablokowane. "olecamy wybrać inną trasę lub zawczasu uzbroić się w cierpliwość.

ZOBACZ FILM: siedleccy harcerze sprzątają las w ramach akcji "Czuwam dla Ziemi"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE