Warszwa. JEST DECYZJA w sprawie koncertów chopinowskich! Dobra wiadomość dla FANÓW muzyki!

2020-07-11 13:32 Dawid Skrzypiński
Koncerty Chopinowskie odbędą się!
Autor: Fot. Paweł Czarnecki, Łazienki Królewskie

Koncerty chopinowskie w warszawskich Łazienkach Królewskich to od lat wizytówka miasta. Każdej niedzieli przy pomniku największego polskiego kompozytora gromadziły się tłumy. Dla miłośników dźwięków Chopina ratusz ma dobre wiadomości!

Stołeczny ratusz zdecydował o przedłużeniu tegorocznego, 61. sezonu Koncertów Chopinowskich. Wydarzenia nadal będą odbywać się w nowej formule, która została wprowadzona ze względu na panującą epidemię. Pierwszy z koncertów odbył się 17 maja. Zainteresowanie kolejnymi wydarzeniami przerosły oczekiwania władz miasta. - Początkowo zaplanowanych było 8 koncertów online. Jednak spore zainteresowanie transmisjami internetowymi skłoniło nas do przedłużenia sezonu w sieci do końca sierpnia - informuje zespół prasowy urzędu miasta.

Warszawa. PORYWISTY wiatr ŁAMAŁ DRZEWA jak zapałki! KOLEJNE nawałnice na MAZOWSZU

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Recitale zostały zarejestrowane w Sali Salomona w Pałacu na Wyspie. Koncerty Chopinowskie w transmitowane są w internecie, w każdą niedzielę o godzinie 12. Transmisję można obejrzeć na Facebooku, YouTube i stronach internetowych koncerty-chopinowskie.pl i estrada.com.pl. To jednak nie wszystko. Warszawiacy nadal mogą poczuć się jak przed pandemią. O tej samej porze muzykę Chopina można również usłyszeć z głośników rozstawionych w głównych miejscach Łazienek. Jeszcze w lipcu za fortepianem zasiądą: Szymon Nehring, Karolina Nadolska, Rafał Łuszczewski.

Warszawa. POŻAR w mieszkaniu ujawnił pewną tajemnicę. NIE UWIERZYSZ jaką!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.