Wędkarzowi puściły nerwy. Nie do pomyślenia, co zrobił!

2021-09-21 21:30
Wędkarzowi puściły nerwy. Nie do pomyślenia, co zrobił!
Autor: Pixabay Wędkarzowi puściły nerwy. Nie do pomyślenia, co zrobił!

Wędkarstwo uważane jest za formę aktywności, która pozwala się wyciszyć i odprężyć na łonie natury. Jak się okazuje, nie na każdego działa w tak kojący sposób. Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w nerwach rzucił się z wędką na przejeżdżający samochód! Co aż tak wyprowadziło go z równowagi?

Wędkowanie wśród śpiewu ptaków nie na każdego działa kojąco. Udowodnił to 31-latek, który spowodował straty sięgające 5000 złotych. Jak to zrobił? Wracając z kolegą z wyprawy na ryby, swoją złość wyładował na cudzym aucie.

- Jak ustalili policjanci, pijany mężczyzna wraz z kolegą przechodził ulicą Kasprowicza na czerwonym świetle. Kierowca forda, który zmuszony był do gwałtownego hamowania, zatrąbił na niefrasobliwych pieszych. Wówczas jeden z wędkarzy zdenerwował się i uderzył wędką w pojazd - wyjaśniła podinsp. Elwira Kozłowska z policji na Bielanach.

Wędkarzowi puściły nerwy. Nie do pomyślenia, co zrobił!
Autor: KRP V Bielany, Żoliborz Wędkarzowi puściły nerwy. Nie do pomyślenia, co zrobił!

Pijany 31-latek został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Swoim wybuchem agresji sprowadził na siebie niemałe kłopoty. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 21.09 (Goście: Jarosław Gowin - Porozumienie, Krzysztof Bosak - Konfederacja) Sedno Sprawy: Marcin Kierwiński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE