Wielki ogień w Rembertowie. Płonie altana, na miejscu wielu strażaków. Jest też kilka karetek

2021-01-15 16:09 Alicja Guz
Wielki ogień w Rembertowie
Autor: DOMIN zdjęcie ilustracyjne

Kolejne niebezpieczne zdarzenie w Rembertowie. Po godz. 14 zapaliła się altana na ogródkach działkowych. Na miejscu z niszczycielskim żywiołem walczą cztery zastępy straży. Wezwano również policję i pogotowie ratunkowe.

Pożar w Rembertowie

Na terenie ogródków działkowych przy ul. Chełmżyńskiej w Rembertowie doszło do pożaru. - Dostaliśmy zgłoszenie około godz. 14:25. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów stwierdzono, że pali się altanka letniskowa na ogródkach działkowych - poinformował w rozmowie z "Super Expressem" kpt. Wojciech Kapczyński z PSP w Warszawie. - W momencie dojazdu naszego zastępu altanka znajdowała się cała w ogniu - dodał strażak.

Trwa akcja gaśnicza

Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy walczą z niszczycielskim żywiołem. - W tej chwili pożar jest zlokalizowany. Nie rozprzestrzenia się w żaden sposób. Trwa dogaszanie i dokładne sprawdzanie tego pogorzeliska - wyjaśnił kpt. Wojciech Kapczyński. Na miejsce wezwana została również policja oraz pogotowie ratunkowe. Na razie nie ma informacji o rannych oraz o przyczynach wybuchu. - Nie ma żadnych informacji, o tym, żeby ktokolwiek był tam poszkodowany - przekazał strażak.

Szczury u Trzaskowskiego! Kopią dołki przed ratuszem