Dramatyczne chwile w Rembertowie. Mężczyzna przysypany żwirem, akcja służb [ZDJĘCIA]

2021-01-15 13:14 Alicja Guz
Mężczyzna zasypany żwirem
Autor: Tadeusz Mróz Mężczyzna zasypany żwirem

Było o włos od tragedii. Podczas prac na terenie żwirowni w Rembertowie doszło do wypadku. Operator maszyny został przysypany żwirem! Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie i straż poważną.

Mężczyzna przysypany żwirem

W piątek przed południem w Rembertowie przy ul. Żołnierskiej doszło do wyglądającego bardzo poważnie nieszczęśliwego wypadku przy pracy. Mężczyzna został przysypany żwirem! Informację tę potwierdziła nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji. - Operator koparki w żwirowni miał trudność ze sprzętem i próbował ją ręcznie naprawić. Wysiadł z pojazdu i wpadł w dół. Wtedy do połowy przysypał go żwir - wyjaśniła policjantka.

Udana akcja ratownicza

Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną i pogotowie ratunkowe. - Mężczyzna został szybko wyciągnięty. Nic mu się nie stało. Nie doznał żadnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Całe Ząbki opłakują zamordowanego sklepikarza
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE