Wielkie otwarcie amerykańskiego giganta w Warszawie. Popeyes w Złotych Tarasach zaraz wystartuje

i

Autor: Shutterstock

Szalona promocja dla najszybszych

Wielkie otwarcie amerykańskiego giganta w Warszawie. Popeyes w Złotych Tarasach zaraz wystartuje

2023-09-19 8:18

Sieć amerykańskich restauracji typu fast-food serwujących smażone kurczaki już niebawem otworzy się w samym centrum Warszawy. Bar zostanie otwarty w galerii Złote Tarasy w czwartek, 21 września. Gigant zza oceanu przygotował dla najszybszych szaloną promocję. Trzy osoby mogą liczyć na wielką i darmową wyżerkę. Wystarczy spełnić jeden warunek – być pod drzwiami jako pierwsi.

Warszawa. Popeyes otwiera się w Złotych Tarasach. Szalona promocja dla najszybszych

O otwarciu tej restauracji w stolicy mówiło się już od dawna. Popeyes, to bar szybkiej obsługi serwujący dania składające się ze smażonego kurczaka. W menu są też kanapki i desery. Restauracja może konkurować z takimi markami jak KFC czy MCDonald’s.

Z zapowiadanych kilku lokali w Warszawie jako pierwszy zostanie otwarty ten w centrum. W czwartek o godz. 10 otworzy się lokal przy ul. Złotej 59. Organizator zapowiedział szaloną promocję z okazji otwarcia. Pierwsze trzy osoby będą jadły kurczaka za darmo przez rok! Kupony będą obowiązywały na jeden produkt – Chicken Sandwich, czyli burgera z kurczakiem. Należy się więc spodziewać, że na otwarciu pojawią się tłumy.

W Polsce Popeyes otworzył już swoje franczyzy we Wrocławiu i Szczecinie. W Warszawie oprócz Złotych tarasów planowane są jeszcze dwie inne lokalizacje. Popeyes planuje otworzyć lokale na Pradze-Północ, Żoliborzu, Mokotowie i Ochocie.

Popeyes. Co to za sieć?

Popeyes powstał w 1972 r. w Luizjanie. Nowoorleańska sieć szybko podbiła serca Amerykanów. Znana jest z wyjątkowego kurczaka w panierce. Smażonej kury można spróbować w wariancie łagodnym i pikantnym, a do zestawów serwowane są oryginalne sosy typowe dla kuchni południowych stanów. Łącznie na świecie istnieje aż 4200 restauracji tej sieci.

Sonda
Czy jadasz fast food'y?