Prace na ul. J. Gagarina

i

Autor: pixabay.com Roboty drogowe

Znów będą korki

Wielkie zmiany na Gagarina w Warszawie. Drogowcy zaczynają nowy etap prac

2022-12-01 5:23

Na Mokotowie trwa wielki galimatias drogowy. Wszystko przez prace związane z budową tramwaju do Wilanowa i wielkiego kolektora ściekowego przy ul. Gagarina. Prace postępują, więc potrzebna jest nowa organizacja ruchu. Od środy (30 listopada) kierowcy będą tłoczyli się po południowej stronie ulicy. To jednak nie koniec, bo już w grudniu szykują się kolejne wielkie zmiany.

Warszawa. Wielkie zmiany na ul. Gagarina

Drogowy paraliż Mokotowa nie ma końca. Nie dość, że drogowcy wzięli się za kładzenie torów tramwajowych, to jeszcze miasto buduje potężny kolektor ściekowy. W środę (30 listopada) przed północą drogowcy wprowadzili nową organizację ruchu. Co się zmieni? Na odcinku ul. Gagarina od Belwederskiej do Stępińskiej pojadą już nowo wybudowaną południową jezdnią. Gotowe są dwa pasy ruchu. Jednym kierowcy pojadą w stronę Belwederskiej, a drugim do Wisłostrady. Na wysokości ul. Stępińskiej kierowcy wjadą na jezdnię północną, aby ominąć komorę startową kolektora. Natomiast na skrzyżowaniu z Sielecką powrócą na stronę południową ulicy.

To nie koniec zamieszania. Z ul. Siennickiej na ul. Gagarina będzie można wjechać jak do tej pory tylko od Podchorążych. Wlot ul. Sieleckiej nadal pozostanie zamknięty od południowej strony. Na pozostałym odcinku Gagarina ruch będzie odbywał się tak samo. Następne duże zmiany drogowcy zapowiadają w połowie grudnia.

Budowa kolektora. Wielka awaria

W połowie listopada informowaliśmy o poważnej awarii podczas prac przy budowie kolektora. Woda gruntowa podmyła nawierzchnię asfaltową i trzeba było zamknąć jeden z pasów jezdni. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy po Warszawie łatwo jeździ się samochodem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki