Zegarek

i

Autor: Pixaby

Włamał się i ukradł zegarki. Teraz posiedzi 10 lat!

2020-03-24 8:00

Pruszkowska policja zatrzymała entuzjastę zegarków, który włamał się do jednego z domów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Pruszkowa prowadzili poszukiwania mężczyzny, który dokonał kradzieży w domu jednorodzinnym. Złodziej ukradł kilka zegarków oraz plecak z dokumentami. Po dwóch dniach poszukiwań policjanci dotarli do 45-latka. Włamywacz został zatrzymany. Okazało się, że podczas interwencji miał przy sobie narkotyki. - Podczas zatrzymania przy mężczyźnie znaleziono torebkę strunową z zawartością białego proszku. Badanie testerem zabezpieczonego proszku wykazało, że jest to amfetamina - poinformowała podkom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najtańsza benzyna od lat! Tutaj kupisz tanie paliwo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE