Wolski Pączuś 2020

i

Autor: Dzielnica Wola - materiały promocyjne Wolski Pączuś 2020

Wolski Pączuś 2020: Ruszyły zapisy do zawodów w jedzeniu PĄCZKÓW na czas!

2020-02-05 10:48

Zawody jedzenia pączków na czas to już tradycja w Warszawie. Nietypowa konkurencja idealna dla wszystkich fanów słodyczy odbędzie się w Tłusty Czwartek. Aby otrzymać tytuł Wolskiego Pączusia 2020 trzeba będzie w jak najkrótszym czasie zjeść pięć pączków. Aktualny rekord to 1 minuta i 14 sekund.

Tłusty Czwartek w tym roku wypada 20 lutego. Do 19 lutego można zgłaszać swój udział w Zawodach o tytuł... Wolskiego Pączusia 2020. Jest to nietypowa konkurencja zorganizowana z okazji Tłustego Czwartku. Święto to kochają wszyscy, jednak o tytuł powalczyć mogą jedynie najszybsi. Aby otrzymać tytuł Wolskiego Pączusia 2020 trzeba będzie w jak najkrótszym czasie zjeść pięć pączków.

ZOBACZ TEŻ: OBRZYDLIWE znalezisko w kurczaku. Czy to OBCY?

Aktualny rekord został ustanowiony w 2017 roku i wyniósł 1 minutę 14 sekund. W Zawodach o tytuł Wolskiego Pączusia 2020 można zgłaszać swój udział do 19 lutego. Można zgłaszać się telefonicznie pod numerem 22 443 56 17 lub mailowo na adres: wolski.paczus@um.warszawa.pl.

- W Tłusty Czwartek miłośnicy słodkości po raz ósmy zmierzą się w zawodach o tytuł Wolskiego Pączusia – napisał na swoich mediach społecznościowych burmistrz dzielnicy Wola, Krzysztof Strzałkowski.

Jakie nagrody czekają na najszybszych? Otrzymają oni pamiątkowy dyplom, stos pączków oraz zestaw upominków Dzielnicy Wola. Lista uczestników będzie składać się z 50 osób. O wzięciu udziału w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkim uczestnikom życzymy smacznego!

ZOBACZ TEŻ: 10 tys. zł na start? Prestiżowe linie lotnicze szukają osób do pracy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE