Wpadł w furię i zdemolował paczkomat. Wściekł się, bo słońce odbijało się od ekranu

i

Autor: KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów Wpadł w furię i zdemolował paczkomat. Wściekł się, bo słońce odbijało się od ekranu

Oj nieładnie

Wpadł w furię i zdemolował paczkomat. Wściekł się, bo słońce odbijało się od ekranu

2023-07-19 17:21

Emocje wzięły górę i teraz 50-latkowi grozi nawet do pięciu lat więzienia. Mężczyzna wyładował swoją złość na jednym z paczkomatów na Mokotowie. Mocno się zdenerwował, ponieważ przez słońce odbijające się od ekranu nie mógł odebrać swojej przesyłki. Straty, które spowodował wyniosły prawie tysiąc złotych.

Warszawa, Mokotów. W złości zniszczył paczkomat

Policjanci z mokotowskiej komendy dostali zawiadomienie odnośnie zniszczonego paczkomatu przy ul. Czerniakowskiej. - Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna próbował odebrać przesyłki, nadane do niego, a znajdujące się w paczkomacie. Niestety próby odbioru nie przynosiły efektu, co wzbudziło w nim rosnącą złość, którą następnie wyładował na urządzeniu, uderzając go pięścią - przekazała asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji. - Swoim zachowaniem spowodował, pęknięcie części składowych paczkomatu. Straty, które spowodował wyniosły prawie tysiąc złotych - dodała policjantka.

Zniszczył paczkomat przez słońce?

Całe zdarzenie zarejestrował monitoring oraz system generowania danych znajdujący się w paczkomacie. Powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze zatrzymali 50-latka podejrzewanego o uszkodzenie mienia. - Mężczyzna tłumaczył, że uderzał pięścią w ekran centralny maszyny, gdyż odbijające się od ekranu refleksy światła słonecznego, uniemożliwiały mu odebranie przesyłek – poinformowała asp. Kijowska.

50-letni mieszkaniec stolicy usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie zostały objęte nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

Sonda
Korzystasz z paczkomatów lub innych automatów pocztowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany