Wpadła fabryka NARKOTYKÓW: Zatrzymano "chemika" i towar za PÓŁ MILIONA! [GALERIA, WIDEO]

2020-02-27 21:30 PIK
Wpadł chemik i fabryka narkotyków
Autor: KSP Wpadł "chemik" i fabryka narkotyków

Policjanci z Radomia i z Warszawy przeprowadzili akcje w wyniku której zlikwidowali działająca na Mazowszu fabrykę narkotyków. Na miejscu zatrzymano także "chemika". Przechwycony "towar" wart jest ponad pół miliona zł!

Na terenie powiatu sierpeckiego policjanci z Radomia i Warszawy wspierani przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie, Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu, a także policjantów z Sierpca weszli na teren jednej z posesji, gdzie znajdowało się laboratorium w którym produkowana była amfetamina oraz 4 CMC - poinformował Wydział do Walki. z Przestępczością Narkotykową.

GROZA:  wdarli się do mieszkania, gospodarza pobili, dźgnęli nożem!

Posesja była specjalnie przygotowana: ogrodzona wysokim betonowym płotem, a budynek, który się na niej znajdował, miał zamurowane okna. Samo laboratorium, a właściwie profesjonalna fabryczka, było doskonale ukryte w piwnicy i pomieszczeniach gospodarczych. Znajdowało się tam kilka (!) kompletnych linii produkcyjnych oraz inne przedmioty służące do produkcji narkotyków. Zlikwidowana wytwórnia mogła wyprodukować nawet kilkadziesiąt kilogramów narkotyku dziennie!

Polował na psy sąsiadów i je katował! Zajęła się nim policja!

Wpadła fabryka narkotyków, zatrzymano "Chemika"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Funkcjonariusze zabezpieczyli gotowy narkotyk, prekursory oraz substancje chemiczne. Z uwagi na rozmiar zlikwidowanego laboratorium i ilość zabezpieczonych substancji w formie płynnej i skrystalizowanej, badaniom poddano jedynie część substancji. Badanie 11 kilogramów zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to narkotyk o nazwie 4 CMC o czarnorynkowej wartości około 500 tys. złotych.

Czy wiesz jak przetrwać panikę związaną z koronawirusem nie wychodząc z domu?

Zatrzymano również "chemika", mężczyznę odpowiedzialnego za proces produkcji. Usłyszał zarzuty produkcji znacznej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany. Sprawa jest rozwojowa i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Nie żyje Paweł Królikowski, słynny Kusy z "Klanu"! Te miejsca w Warszawie były mu szczególnie bliskie!