Wstrząsająca śmierć na Woli! Mężczyzna zmarł na środku drogi

2021-08-03 16:18
Wstrząsająca śmierć na Woli! Mężczyzna zmarł na środku drogi
Autor: Google Street View Wstrząsająca śmierć na Woli! Mężczyzna zmarł na środku drogi

Śmierć przychodzi znienacka, a dopaść nas może nawet na ulicy. Na warszawskiej Woli, w biały dzień doszło do mrożącego krew w żyłach wydarzenia. To był zwyczajny spacer dla niczym nie wyróżniającego się 75-latka. Skończył się jednak tragicznie. Mężczyzna zasłabł i przewrócił się na ziemię. Pomimo szybkiej reakcji przechodniów, a następnie ratowników - lekarz stwierdził zgon na miejscu. Służby przez długi czas działały na miejscu. Wciąż nie ustalono co było bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny.

Do tragedii doszło na warszawskiej Woli. O godzinie 8:55 na 112 wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który upadł przy ul. Dalibora. Policjanci i ratownicy od razu ruszyli na miejsce. Jak się okazało wezwanie dotyczyło 75-letniego mężczyzny, który zasłabł i upadł na betonowy chodnik. Świadkowie zdarzenia rzucili się do pomocy, jednak ta nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Lekarz, który dotarł na miejsce stwierdził zgon. - Na miejscu przez długie godziny pracowała grupa śledcza. Ze wstępnych informacji wynika, że wykluczono udział osób trzecich - mówi Marta Sulowska, rzecznik wolskiej policji.

Śledczy będą wyjaśniać, dlaczego 75-letni mężczyzna zmarł. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest śmierć z powodów naturalnych. 

Rozbój w sklepie. Sprawca pijany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE