Wyłączą prąd w Warszawie. Padły konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

2022-05-20 13:34
Wyłączą prąd w Warszawie. Padły konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]
Autor: Pixabay Wyłączą prąd w Warszawie. Padły konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

Warszawiacy powinni przygotować się na utrudnienia w mieście. W najbliższych dniach w niektórych rejonach mieszkańcy stolicy będą musieli poradzić sobie bez prądu. Planowane są bowiem czasowe wyłączenia. Które miejsca zostaną odcięte od dostaw prądu? Jak długo nie będzie dostarczana energia elektryczna? Z czego wynikają utrudnienia? Sprawdź!

Planowane wyłączenia prądu w Warszawie

Najbliższe majowe dni przyniosą warszawiakom utrudnienia. W niektórych rejonach miasta planowane jest czasowe wyłączenie prądu. W związku z tym mieszkańcy stolicy powinni przygotować się na co najmniej kilka godzin bez energii elektrycznej. Bez prądu nie będzie działała ani lodówka, ani telewizor, ani telefon, jeśli go zawczasu nie naładujemy.

Nie przegap: Nowe fakty w sprawie makabry pod Tarczynem. To Jakub O. rozjechał rowerzystów?

Na szczęście problemy nie dotkną wszystkich osób mieszkających w stolicy. Planowane wyłączenia prądu obejmą jedynie niektóre ulice i budynki. Informacje o planowanych wyłączeniach prądu w Warszawie podaje Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy szczegółowy informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień. Sprawdź, czy prądu zabraknie również w Twoim domu! Przygotuj się, by brak pądu nie był niemiłą niespodzianką.

Tak wyglądają ulice warszawskiego Wawra. Cztery dni bez prądu
Sonda
Czy poradziłbyś sobie miesiąc bez prądu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE