Znowu wypadek!

Wypadek karetki pogotowia. Ratownicy zderzyli się z osobówką, jedna osoba jest ranna

2024-04-19 15:41

Kolejny wypadek na warszawskich ulicach. W piątek (19 kwietnia) rano na skrzyżowaniu ulicy Broniewskiego i Alei Armii Krajowej jadąca na sygnale karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z osobówką. Peugeot uderzył później w słup. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Na mijescu działali policjanci

Wypadek karetki pogotowia. Ratownicy zderzyli się z osobówką, jedna osoba jest ranna

Niebezpieczny wypadek miał miejsce około godziny 9:40. - Osobowy peugeot zderzył się z amulansem. Kobieta kierująca autem trafiła do szpitala, kierujący byli trzeźwi – powiedział „Super Expressowi” starszy posterunkowy Rafał Wieczorek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak ustalił nasz reporter, karetka jechała z włączanym sygnałem. Na razie nie wiemy, jak dokładnie doszło do wypadku.

Do dużo groźniejszego wypadku doszło w lutym w al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Późnym wieczorem w niedzielę, 25 lutego, osobowe bmw wjechało w tył karetki pogotowia, która po uderzeniu przewróciła się na bok. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci zawiadomieni przez świadków wypadku. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Wypadek w Warszawie. Spaliło się auto za milion złotych

Tego samego dnia na Starym Mokotowie kierowca samochodu elektrycznego próbując uniknąć zderzenia z innym autem wjechał prosto w słup. Po uderzeniu spod maski buchnęły płomienie. Z dymem poszło auto warte milion złotych! Na miejscu pracowali strażacy. Akcja gaśnicza była trudna.

QUIZ z wiedzy podstawowej. Czy znasz numery alarmowe? 11/11 obowiązkiem każdego!

Pytanie 1 z 11
1. Na początek coś prostego: Numer na Państwową Straż Pożarną, to:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki