Wypadek na Sokratesa. Saab huknął w taksówkę, auto dachowało

i

Autor: Marcin Wziontek / Super Express Wypadek na Sokratesa. Saab huknął w taksówkę, auto dachowało

Wypadek na Sokratesa. Saab huknął w taksówkę, auto dachowało

2022-06-27 15:50

Groźny wypadek na ul. Sokratesa w Warszawie. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych jeden z nich wylądował na dachu. Jedna osoba została ranna, a na miejsce ruszyły policja, karetka pogotowia i straż pożarna. Wszystko miało miejsce w poniedziałek (27 czerwca) tuż przed godziną 11.

Wszystko wydarzyło się w pobliżu skrzyżowania ul. Sokratesa i Kasprowicza. - O godzinie 10:44 doszło do zderzenia samochodów osobowych marki kia i saab. Kierujący kią trafił do szpitala – przekazał Jarosław Florczak ze stołecznej policji. Mimo poszkodowanej osoby policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Na miejscu byli też strażacy, którzy usuwali skutki wypadku. - Na miejsce przyjechały 2 zastępy straży pożarnej. Jedna osoba została zabrana do szpitala – dodał Bogdan Smoter ze stołeczne straży pożarnej.

Przeczytaj również: Wypadek na Sokratesa. Codziennie widzę głowę Adama w kałuży krwi. Wstrząsające słowa wdowy przed sądem. Właśnie ruszył proces

Taksówka wylądowała na dachu. Nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowany kierowca. Policja nie chce podawać szczegółów dotyczących zdarzenia.

Wypadek na Sokratesa

Z nieoficjalnych ustaleń wnika, że poszkodowanym w zdarzeniu może być sprawca wypadku. Na miejscu przez dłuższy czas trwały utrudnienia w ruchu.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE