Wypadek w Grębiszewie. Nie żyje dwóch mężczyzn i dwoje dzieci. Kim są ofiary?

2021-07-19 12:54
Wypadek w Grębiszewie. Nie żyje dwoje mężczyzn i dwójka dzieci. Kim są ofiary?
Autor: SE Wypadek w Grębiszewie. Nie żyje dwoje mężczyzn i dwójka dzieci. Kim są ofiary?

Wypadek w Grębiszewie 19.07.2021 wstrząsnął mieszkańcami Polski. W czołowym zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zginęły cztery osoby, a jedna w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala. To dwóch kierowców oraz dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat. Jak ustalili reporterzy Super Expressu, samochodem osobowym jechała rodzina - ojciec i matka oraz ich córeczka i synek.

Grębiszew. Wypadek na DK 50. Nie żyją cztery osoby

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 50 w Grębiszewie pod Mińskiem Mazowieckim. Na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. Z niewyjaśnionych przyczyn toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała wprost pod jadącą prawidłowo wywrotkę z kruszywem. 

- Do wypadku doszło na 207. kilometrze drogi krajowej nr 50 w Grębiszewie. Ciężko przekazywać takie informacje, ale nie żyją cztery osoby - ojciec oraz dwoje dzieci oraz kierowca ciężarówki - mówi st. asp. Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. 

Zobacz koniecznie: "Naczepa zrobiła w powietrzu trzy obroty. Dzieciaczki były zmasakrowane". Wstrząsające relacje po wypadku w Grębiszewie

Wypadek w Grębiszewie. Kim są ofiary?

W zderzeniu osobowej toyoty z ciężarówką na miejscu zginęły cztery osoby. Osobówką jechała czteroosobowa rodzina - matka z ojcem oraz dwójka ich małych dzieci. Samochód prowadził 39-letni mężczyzna, który nie przeżył wypadku. Zginęło też dwoje jego dzieci - dziewięcioletni chłopiec oraz pięcioletnia dziewczynka. Kobieta - 34 latka, która jechała na miejscu pasażera jest w stanie krytycznym. Została zabrana pogotowie ratunkowe do szpitala.

Ofiarą wypadku w Grębiszewie jest też 55-letni kierowca ciężarówki. Wywrotka z kruszywem po zderzeniu wpadła do rowu. Kabina ciężarówki została przygnieciona przez naczepę. Przekoziołkowała i wylądowała na dachu.

Do wieczora na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz prokurator. Będą wyjaśniać dokładne okoliczności i przyczyny tego koszmarnego wypadku. 

Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby
Tak wyglądają wraki po wypadku pod Mińskiem Mazowieckim. Kierowcy nie mieli szans na przeżycie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE