Śmigłowiec LPR

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express / Zdjęcie ilustracyjne

Kolejny wypadek na Mazowszu

Wypadek w Nowym Dworze Mazowieckim. Sześć osób rannych, trzy auta rozbite

2022-07-06 20:31

W środę (6 lipca) w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do fatalnego wypadku. Po godzinie 13 dwie hondy civic i peugeot 306 rozbiły się przy zjeździe z drogi krajowej 62 w kierunku Pomiechówka. Aż 6 osób zostało rannych, a na miejsce ruszyli strażacy, pogotowie, a nawet śmigłowiec z ratownikami medycznymi. Policja ustaliła przyczyny tego zdarzenia.

Wypadek w Nowym Dworze Mazowieckim

Wszystko rozegrało się na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Wojska Polskiego. - Kierująca hondą civic kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącej z naprzeciwka drugiej hondzie civic. Wykonała manewr skrętu w kierunku Pomiechówka, wtedy doszło do zderzenia pojazdów – powiedziała Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Rozbite auta uderzyły w stojący przy zjeździe z Pomiechówka w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego peugeota. - Kierującej na szczęście nic się nie stało – informuje policjantka.

Przeczytaj również: Tragiczne potrącenie pieszej na Pradze-Południe. Do szpitala trafiła z licznymi obrażeniami

Niestety, w wypadku obrażenia poniosło aż 6 osób. Jak informuje policja, najciężej ranna sprawczyni wypadku trafiała śmigłowcem do szpitala. - Pasażer z pierwszej hondy, 45-letni mężczyzna, został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - poinformowała. Pozostali ranni: kierująca pierwszą hondą i cztery osoby podróżujące kolejną hondą do szpitala zabrały karetki kołowe. - Kierującej peugeotem nic się nie stało. - dodała Fabisiak-Wydurska.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką

Koszmar na drodze. Wbił się osobówką w naczepę

Tego samego dnia doszło do innego koszmarnego wypadku w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego. Na DK 62 osobówka wbiła się w naczepę samochodu ciężarowego. Kierowca zginął na miejscu mimo reanimacji. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE