Wypadek w Warszawie. Kraksa zablokowała Trasę Toruńską

2014-03-13 22:08

Trzy osoby zostały ranne w wypadku w tunelu Trasy Toruńskiej. W stojące w korku trzy samochody z impetem wjechały dwa motocykle. Z relacji świadków wynika, że motocykliści tuż przed zderzeniem zahaczyli o siebie. Siła uderzenia była tak duża, że z dwóch motocykli zostały tylko resztki powyginanej blachy i plastiku.

- W wypadku ucierpiały trzy osoby. Do szpitala odwieziono motocyklistów i pasażera, który jechał z jednym z nich - opowiada Agnieszka Włodarska z Komendy Stołecznej Policji.

Przeczytaj: MIKOŁÓW: śmiertelny wypadek. Zabił dziecko i uciekł. Policja zatrzymała podejrzanego. NOWE FAKTY


Kierowcom samochodów nic się nie stało. Przyczyny wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie i powołany biegły. Karambol na kilka godzin sparaliżował Trasę Toruńską. Kierowcy utknęli w gigantycznym korku. Przejazd w kierunku mostu Grota-Roweckiego był utrudniony jeszcze do godzin popołudniowych. Policja wprowadziła objazdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany