Sceny jak z gry komputerowej

Wyrzucił kierowcę na ulicę i ukradł auto. Pomylił GTA z realnym życiem?

2022-09-16 19:51

Sceny jak z popularnej gry komputerowej. Pewien mężczyzna postanowił ukraść samochód wyrzucając z niego kierowcę. Gdy zderzył się na rondzie z innym pojazdem, postanowił wysiąść i uciec piechotą. Okazało się jednak, że swoich poczynań nie robił z użyciem żadnych życiowych kodów, bo po chwili dorwała go policja i najbliższą noc z pewnością spędzi w realnej celi.

Ten mężczyzna z pewnością za dużo grał w GTA. Jak udało nam się ustalić, w dzielnicy Wola, w rejonie ulicy Powązkowskiej, postanowił ukraść auto. Zrobił to dokładnie tak, jak znana z gry komputerowej postać Carla CJ Johnsona. Podbiegł do pierwszego napotkanego na swoje drodze auta (padło na srebrną kię), otworzył drzwi pojazdu, wyrzucił z niego kierowcę (obcokrajowca), wsiadł i ruszył z piskiem opon, nie zważając na konsekwencje. Jego szaleńcza jazda skończyła się na rondzie Radosława, gdzie zderzył się z jeepem. Po kolizji jednak dalej kontynuował swoje poczynania wzorując się na grze komputerowej. Zwyczajnie zostawił skradzione auto na środku jezdni i pobiegł przed siebie. Wsiadł do tramwaj linii 13, jadący w kierunku Pragi. Podróż zakończyła się na Placu Bankowym, gdzie dorwali go uzbrojeni funkcjonariusze policji.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 15.40. Kia zderzyła się z samochodem marki jeep. Kierowca kii oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany w rejonie Placu Bankowego. Był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 3 promile – przekazała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Sonda
Czy kary za jazdę samochodem po alkoholu powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany