Wyszedł z domu do pracy i już nie wrócił. Ciało 21-letniego Filipa leżało w zaroślach

i

Autor: Shutterstock; Facebook/Policja Radom Wyszedł z domu do pracy i już nie wrócił. Ciało 21-letniego Filipa leżało w zaroślach

Smutne wieści

Wyszedł z domu do pracy i już nie wrócił. Ciało 21-letniego Filipa leżało w zaroślach

2022-12-01 10:24

Spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Poszukiwany od 21 listopada Filip z Radomia nie żyje. Ciało mężczyzny odnaleziono w środę, 30 listopada, podczas akcji poszukiwawczej prowadzonej przez służby. Leżało w zaroślach przy ul. Godowskiej. Sprawą śmierci młodego mężczyzny zajęła się prokuratura.

Poszukiwania Filipa zakończone

W piątek, 25 listopada, informowaliśmy o poszukiwaniach 21-letniego Filipa z Radomia. Mężczyzna w nocy z 20 na 21 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania na Osiedlu Południe i już nie wrócił.

Jak podawała strona SOS Zaginięcia, Filip miał udać się na dworzec, skąd miał jechać do pracy. Ze wstępnych ustaleń wynikało jednak, że mężczyzna nigdy tam nie dotarł. Nie wsiadł również do nocnego autobusu, którym miał dotrzeć na dworzec.

21-latek z Radomia nie żyje

Niestety, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. W środę, 30 listopada, służby odnalazły ciało poszukiwanego 21-latka. Informację potwierdziła nam Policja Mazowiecka.

- Około godz. 13 w wyniku działań poszukiwawczych policjantów znaleziono ciało młodego mężczyzny. To 21-latek, który był w ostatnim czasie poszukiwany przez policjantów z Radomia - przekazała nam mł. asp. Malwina Wlazło z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Jak udało nam się ustalić, ciało mężczyzny leżało w zaroślach przy ul. Godowskiej.

- Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która będzie miała na celu ustalenie okoliczności i przyczyny śmierci tego mężczyzny - dodała policjantka.

Co więcej, prokuratura wszczęła śledztwo. Ma ono wyjaśnić przyczyny i okoliczności tajemniczej śmierci młodego mężczyzny.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?

Liczba przestępstw seksualnych w przejazdach z aplikacji wciąż rośnie!

Czy jest się czego bać? Posłuchaj rozmowy!

Listen to "Przemoc seksualna w przejazdach na aplikację. DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany