Wyszków. Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto! [WIDEO]

2022-01-12 16:00
Wyszków. Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto! [WIDEO]
Autor: KPP w Wyszkowie Szokujący wypadek na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie. 33-latka przejechało audi, po tym jak chciał kopnąć busa

Szokujący wypadek na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie. 33-letni mieszkaniec tamtejszego powiatu chciał kopnąć, w akcie złości, w nadwozie busa, który wyjeżdżał z terenu znajdującej się tam myjni samochodowej. Mężczyzna wbiegł za pojazdem jeszcze na drogę, ale po chwili stracił równowagę, upadając na sąsiedni pas jezdni, gdzie uderzyło w niego osobowe audi.

Wyszków. Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto!

Trudno uwierzyć w zachowanie 33-latka, który został potrącony przez samochód w Wyszkowie. Do zdarzenia, a następnie wypadku wypadku drogowego doszło w minionym tygodniu na ul. Pułtuskiej, ale policja w Wyszkowie poinformowała o tym dopiero teraz. Mieszkaniec powiatu wyszkowskiego postanowił wyładować swoją agresję, z nieznanych jak dotąd przyczyn, na wyjeżdżającym z tereny myjni samochodowym busie. Mimo że auto włączało się do ruchu i wjeżdżało już na drogę, 33-latek próbował kopnąć w nadwozie pojazdu, co robił już zresztą na środku ulicy. W tym momencie mężczyzna stracił równowagę i upadł na sąsiedni pas jezdni, gdzie uderzyło w niego osobowe audi. Mieszkaniec powiatu wyszkowskiego został ranny i trafił karetką pogotowia do szpitala, ale jego obrażenia okazały się na szczęście niegroźne dla jego życia. Miał we krwi ponad 2 promile alkoholu.

- Pijani piesi, tak samo jak i kierowcy, stwarzają ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu stwarza realne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu, ponieważ alkohol zaburza koordynację ruchową, zmniejsza szybkość reakcji, powoduje błędną ocenę odległości oraz własnych umiejętności, a także znacznie obniża samokontrolę - apeluje policja w Wyszkowie.

Czytaj też: Przasnysz. Dramat na porodówce. Nie żyje noworodek! 25-letnia matka zgłosiła się do organów ścigania

Czytaj też: Kręgi. 27-latka ciężko ranna! Wjechała prosto pod tira, z jej fiata została miazga [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy w Polsce istnieje kultura picia alkoholu?
Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE