Wzruszające słowa siostrzenicy zamordowanego milionera z Wawra. "Kocham Cię wujku"

2022-02-10 20:00
Ostatnia droga biznesmena. Zamordowany Tadeusz K. pochowany na cmentarzu
Autor: Waldemar Skoczny Ostatnia droga biznesmena. Zamordowany Tadeusz K. pochowany na cmentarzu

Nie milkną wspomnienia oraz ciepłe słowa o Tadeuszu K. (+79 l.). We wtorek (8 lutego), rodzina i znajomi pożegnali biznesmena brutalnie zamordowanego we własnym domu. W sprawie jego śmierci przewinęło się już wiele nieprawdziwych informacji, jednak żadna z nich nie przywróci życia zmarłemu. Siostrzenica Tadeusza, Sandra, napisała wzruszające wyznanie skierowane do wujka.

- Nie wiem co napisać, od czego zacząć. Przychodzą takie sytuacje, kiedy nie ma słów, nie ma zdań, mądry staje się głupim. Cierpi, bo nie ma słów, żeby opisać, jak kochał - rozpoczyna Sandra Borowiecka, siostrzenica Tadeusza. Jej wujek został zamordowany niespełna miesiąc temu. Zabójstwo w Wawrze nocą z 12 na 13 stycznia wstrząsnęło całą dzielnicą. Tadeusz K., przedsiębiorca i inżynier zajmujący się wyposażaniem warsztatów samochodowych pomimo emerytalnego wieku wciąż trzymał silną pozycję w branży i nic nie wskazywało, aby miał przestać pracować. Najprawdopodobniej feralnej nocy padł ofiarą zaplanowanego rozboju. Młodych ludzi skusił majątek biznesmena?

- Ustalenia doprowadziły do grupy młodych osób w wieku 17-22 lat, które mogły mieć związek z zabójstwem. Policjanci w trakcie prowadzonego śledztwa ustalili, że sprawcy znali się z krewnym poszkodowanego i znali zwyczaje rodziny, a także wiedzieli, że w domu znajduje się sejf z wartościowymi rzeczami oraz pieniędzmi. Tę wiedzę wykorzystali, planując przestępstwo - przekazała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Sandra postanowiła podziękować Tadeuszowi za wszystko, co od niego dostała. - To, kim jestem, jest jego spadkiem, jego siłą. Nie zmarnuję tego, bądźcie pewni. Kocham Cię Wujku, za wszystko dziękuję. Nigdy, przenigdy nie zapomnę, ile mi dałeś siły i odwagi. Na zawsze oddana, Sandra - kończy siostrzenica Tadeusza.

Tadeusz został zabity we własnym domu? Tajemnicza śmierć z ulicy Trawiastej
Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE