Z pudła trafiła za kratki! 31-latce nie udało się ukryć przed policją

i

Autor: Pixabay Z pudła trafiła za kratki! 31-latce nie udało się ukryć przed policją

Co za kryjówka!

Z pudła trafiła za kratki! 31-latce nie udało się ukryć przed policją

2022-12-13 17:09

Poszukiwana przez policję 31-latka popisała się swoją kreatywnością i umiejętnością gry w chowanego. Za kobietą wystawiono list gończy i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mimo że bardzo starał się ukryć przed mundurowymi, ci w końcu wpadli na jej trop. Jak się okazało, 31-latka przed sprawiedliwością ukryła się w… kartonowym pudle!

Poszukiwana 31-latka ukrywała się przed sprawiedliwością

Od lipca policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu szukali 31-letniej mieszkanki powiatu zwoleńskiego. Kobieta poszukiwana była w związku z wydanym listem gończym i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. - Miała do odbycia karę ponad trzech lat pozbawienia wolności za oszustwa, włamanie oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków - wyjaśnił Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu.

Licząc na bezkarność, 31-latka zmieniła miejsce zamieszkania i ograniczyła kontakty z rodziną. Mimo usilnych starań kryminalni wpadli jednak na jej trop na terenie powiatu zwoleńskiego.

Poszukiwana ukryła się w kartonie!

Gdy funkcjonariusze weszli do domu, w którym miała przebywać poszukiwana 31-latka, nikogo w nim nie zastali. Nie dali jednak za wygraną. Weszli na strych. Tam ich uwagę zwrócił duży karton. Jeden z funkcjonariuszy otworzył go, a jego oczom ukazał się zaskakujący widok. W pudle po telewizorze siedziała skulona, poszukiwana kobieta! - 31-latka podczas czynności powiedziała, że miała nadzieję, że nadchodzące święta spędzi jeszcze w domu - podała policja.

Jej świąteczne marzenie jednak się nie spełni. Zatrzymana została przewieziona do zakładu karnego, by tam odbyć zasądzoną karę ponad trzech lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?