Włos się jeży

Z zazdrości wbił partnerce noże w ciało, potem kazał jej zetrzeć krew z podłogi. Wstrząsające szczegóły makabry w Ząbkach

2023-07-14 15:02

Kłótnia kochanków zakończyła się śmiercią Teresy R. († 48 l.), a dla Mariusza T. aresztem i widmem dożywotniego więzienia. Podczas imprezy w Ząbkach (pow. wołomiński) opętany zazdrością mężczyzna okładał swoją partnerkę pięściami, kopał i wbił jej w udo pięć noży „za każdego kochanka”.

Ząbki. Makabryczny finał libacji alkoholowej. Nie żyje 48-latka

Teresa i Mariusz na zdjęciach publikowanych w internecie wyglądali na spokojną, miłą i zakochaną parę. Zawsze w czułych objęciach, oboje uśmiechnięci. Jednak kulisy śledztwa, które od kilku dni nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie, pokazują, że rzeczywistość była inna. W sobotę, 8 lipca, w Ząbkach, w mieszkaniu przyjaciela pary, trwała tak zwana domówka. Był właściciel lokalu, jego znajomy, sprawca oraz ofiara.

Przebieg tej imprezy – jak udało nam się ustalić – był śmiertelny i wstrząsający!

Wszyscy pili alkohol, prawdopodobnie zażywali narkotyki. Mariusz T. zaczął wypominać Teresie R. rozwiązłość seksualną, choć – jak wynika z ustaleń śledczych – ich związek miał formę otwartą. Kobieta najpierw była szarpana przez partnera, później bita i kopana. Mężczyzna zadał też 48-latce ciosy nożami. Wbijał kolejne ostrza w jej udo krzycząc, że to „za każdego kochanka”!

Kobieta miała rzekomo nie protestować. W milczeniu godziła się na krzywdę. Kiedy konkubent wyciągnął noże z jej nogi, zmusił jeszcze kobietę do wytarcia podłogi z krwawych plam. Pociętą nogę okleił jej plastrami. Nikt nie wezwał pogotowia. Teresa położyła się spać w innym pokoju, rano Mariusz T. znalazł ją martwą. Tego samego dnia uciekł z kolegą do Łodzi, chcieli zrzucić winę na właściciela mieszkania, w którym zmarła Teresa. Wszyscy trzej zostali zatrzymani.

47-latka nie żyje. Trzej mężczyźni z zarzutami

Mariuszowi T. został przedstawiony zarzut zabójstwa w zamiarze ewentualnym, pozostali dwaj mężczyźni odpowiadać będą za nieudzielenie pomocy pokrzywdzonej oraz niepowiadomienie organów ścigania o zdarzeniu – przekazała prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Wołomiński sąd rejonowy wobec wszystkich podejrzanych na wniosek prokuratora zastosował areszt. Mariuszowi T. grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Listen on Spreaker.