Zwymiotował w autobusie, a później pobił kierowcę. Pomogli mu koledzy. Poznajesz te osoby? [WIDEO]

2019-04-25 17:51
Zaatakowali w autobusie. Poznajesz te osoby?
Autor: policja.waw.pl Zaatakowali w autobusie. Poznajesz te osoby?

Pobili kierowcę autobusu i pasażera. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunki osób, które mogą być odpowiedzialne za atak. Poznajesz je?

Do zdarzenia miało dojść 22 marca przy ulicy Marszałkowskiej. Podczas nocnego kursu nieznany mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu zwymiotował na przejście między fotelami pojazdu. Kiedy pasażer i kierowca zwrócili mu uwagę, zostali zaatakowani przez pijanego mężczyznę i jego kolegów. 

Czytaj także: Promem po Wiśle - za darmo! Wracają darmowe rejsy [AUDIO]

W związku z sytuacją policja zdecydowała się opublikować nagranie, na którym widać całe zdarzenie. Zarejestrowany został także moment bójki między pasażerami i kierowcą autobusu. Każdy, kto rozpoznaje osoby na zdjęciach, jest proszony o kontakt z policją. 

Czytaj także: Zlikwidowano "dziuplę" z częściami, zatrzymano sprawców

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

Skoczył na dach pociągu metra! Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE