Zabił 20 lat temu, wpadł bo nie miał maseczki. Policjanci zatrzymali sprawcę zbrodni sprzed lat

i

Autor: POLICJA

Warszawa. Zabił 20 lat temu, wpadł bo nie miał maseczki

2022-01-04 16:31

Był poszukiwany odbycia kary 25 lat pozbawienia wolności, został rozpoznany przez policjantów z Bielan! 45-latek był poszukiwany za zabójstwo, które popełnił 20 lat temu. Mężczyzna od razu został przewieziony do aresztu śledczego.

Dzielnicowi z Bielan pracowali akurat na ul. Broniewskiego, gdy nagle w pobliżu sklepu zauważyli charakterystycznego, poszukiwanego mężczyznę. Być może, gdyby miał na twarzy maseczkę, to policjanci nie rozpoznaliby 45-latka z taką łatwością. Czujne oko policjantów sprawiło jednak, że mężczyzna nie był w stanie uniknąć wymiaru sprawiedliwości. Jak się okazało, mężczyzna odbył już większość swojej kary.

- Poszukiwany w znacznej części odbył już karę pozbawienia wolności - informuje biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie. Jak podaje sąd, 45-latek, po spędzeniu niemal 22 lat w więzieniu został warunkowo zwolniony z odbycia kary w 2018 r. Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania bez wiedzy kuratora, mężczyzna znowu był poszukiwany przez policję. Do końca kary zostało mu 2 lata i 9 miesięcy w więzieniu.

Morderca mojego syna jest na wolności.
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE