Zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie. Policja publikuje wizerunek

i

Autor: ARTUR HOJNY / SUPER EXPRESS, MAT. POLICJI

Zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie. Zadźgali go, bo stanął w obronie kobiet. Policja publikuje wizerunek

2022-05-12 16:54

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadza postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja przy ul. Nowy Świat 28 w Warszawie. Mężczyzna został zadźgany na ulicy. Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrował monitoring. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z komendą przy ul. Wilczej.

Zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie. Zadźgali go, bo stanął w obronie kobiet. Policja publikuje wizerunek

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja. Kilkuosobowa grupa zaatakowała młodego mężczyznę, który stanął w obronie kobiet. Chłopak kilkukrotnie został dźgnięty nożem.

-  Otrzymaliśmy zgłoszenie, że do jednego ze sklepów przy ul. Nowy Świat przyszedł ranny mężczyzna. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, zostały wezwane także służby ratunkowe. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł - tyle przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Strzały na warszawskim Ursynowie! Wariat z bronią znów zaatakował. Pilna decyzja

Śmiertelnie dźgniętym mężczyzną okazał się 29-latek pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie. Policja publikuje wizerunek

i

Autor: POLICJA Zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie. Policja publikuje wizerunek

Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

W czwartek, 12 maja, policja opublikowała wizerunek uczestnika zdarzenia. To mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem. Tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego.

Policja zwraca się z prośbą o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

Brutalne morderstwo dziennikarza TVN
Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE