Zabójstwo na Ochocie. Podejrzany ukrywał się u kumpla pod Warszawą

2021-07-05 12:56
Zabójstwo na Ochocie. Podejrzany ukrywał się u kumpla pod Warszawą
Autor: Pixabay Zabójstwo na Ochocie. Podejrzany ukrywał się u kumpla pod Warszawą

Młody mężczyzna podejrzany o zabójstwo jest już w rękach policji. Do makabrycznego zdarzenia, w wyniku którego życie stracił człowiek, doszło 17 czerwca na Ochocie. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ofiarą był trzydziestokilkuletni mężczyzna. Zatrzymany 24-latek przed sprawiedliwością ukrywał się u swojego kolegi w małej miejscowości pod Warszawą. Grozi mu teraz najsurowsza kara - dożywocie.

Gdy tylko policjanci ustalili, gdzie przebywa podejrzany 24-latek, natychmiast udali się na miejsce. Po drodze mundurowi dowiedzieli się, że na posesji, do której zmierzają, znajdą również dużą ilość narkotyków. Ta informacja również się potwierdziła.

- W wyniku przeszukania ujawniono ponad 753 gramów mefedronu, prawie 429 gramów amfetaminy oraz kilka porcji marihuany - przekazał mł. asp. Karol Cebula z ochockiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Pogrzeb ofiar wypadku w Elżbietowie. Dziewczynki zostaną pochowane razem z mamami. Znamy datę

Zarówno 24-latek, jak i jego kolega zostali zatrzymani. Obydwaj usłyszeli zarzuty. 

- 24-latek podejrzany o zabójstwo został aresztowany na okres 3 miesięcy i może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jego rówieśnik usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych i również został aresztowany na okres 3 miesięcy - poinformował mł. asp. Cebula.

W sprawie morderstwa policja nie udziela żadnych informacji. W prokuraturze usłyszeliśmy, że czynności prowadzone w tej sprawie i dokładne okoliczności zdarzenia są przedmiotem śledztwa i obecnie objęte są tajemnicą. 

Donald Tusk przejmuje stery w PO. "Wracam na 100 procent"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE