Pogrzeb ofiar wypadku w Elżbietowie. Dziewczynki zostaną pochowane razem z mamami. Znamy datę

2021-07-05 5:09
Elżbietów. Potworny wypadek pod Sochaczewem. Nie żyje pięć osób
Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Elżbietów. Potworny wypadek pod Sochaczewem. Nie żyje pięć osób

Potworny wypadek w Elżbietowie wstrząsnął całą okolicą Iłowa. W potwornym zderzeniu pod Sochaczewem zginęło pięć osób, dwie kobiety oraz trzy małe dziewczynki, ich córki. Rodzina oraz najbliżsi są w szoku, ale musieli znaleźć siłę, by zorganizować pogrzeby ofiar wypadku w Elżbietowie. Wiemy, kiedy odbędą się ostatnie pożegnania Małgorzaty L. (+47l.), jej córki Zosi oraz Małgorzaty P. (+39l.) i jej dwóch córeczek- Julci i Weroniki.

Do potwornego wypadku w Elżbietowie doszło 29 czerwca. Kobiety jechały osobową skodą. Autem kierowała Małgorzata L. Obok siedziała jej koleżanka Małgorzata P. Z tyłu siedziały Julia oraz Weronika- córki pasażerki oraz Zosia- córka Małgorzaty, która siedziała za kółkiem.

Kobiety wjechały z ulicy podporządkowanej wprost pod tira. Kierowca ciężarówki nie miał szans wyhamować. - Wstępnie za sprawcę wypadku uznano kierująca samochodem osobowym 47- letnią kobietę- przekazała policja.

Ciała kobiet oraz dziewczynek zostały poddane sekcji zwłok. Ale prokurator już wydał ciała i pozwolił załamanym rodzinom ofiar wypadku w Elżbietowie, organizować pochówek. Kiedy odbędzie się pogrzeb ofiar wypadku w Elżbietowie? Rodzina opublikowała nekrologi. Informacje o pogrzebach ofiar wypadku w Elżbietowie znajdują się w galerii oraz dalszej części artykułu pod galerią.

Pogrzeb 39- letniej Małgorzaty P. oraz jej córeczek Julii oraz Weroniki odbędzie się we wtorek, 6 lipca, w ich rodzinnej miejscowości. - Po mszy żałobnej drogie nam ciało zostanie złożone w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Brzozowie- przekazał z bólem w nekrologu tata dziewczynek. Dzień później, w środę, 7 lipca, odbędzie się pogrzeb Małgorzaty L., która kierowała autem. Ofiara wypadku od Sochaczewem oraz jej córeczka Zosia zostaną spopielone, potem ich prochy zostaną razem złożone do grobu również na cmentarzu w Brzozowie.

Potworny wypadek w Elżbietowie. Nie żyje 5 osób

Do potwornego wypadku w Elżbietowie doszło 29 czerwca. Kobieta prowadząca skodę nie zatrzymała się przed drogą główną i z podporządkowanej wjechała wprost pod ciężarówkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE