Zagadkowa śmierć w Warszawie. "Zabito go we własnym domu. W nocy"

2022-01-13 20:15
Zagadkowa śmierć w Warszawie. Zabito go we własnym domu. W nocy
Autor: shutterstock Zagadkowa śmierć w Warszawie. "Zabito go we własnym domu. W nocy"

W mediach społecznościowych pojawił się niepokojący wpis o treści: "Zginął mój wujek. Zabito go we własnym domu. W nocy". Jego autorką była krewna zmarłego, która zdecydowała się napisać wstrząsający post, prosząc o zgłoszenie się kogokolwiek, kto może mieć przydatne w tej sprawie informacje. Autorka wpisu dodała, że do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Trawiastej w Aninie w nocy ze środy na czwartek, z 12 na 13 stycznia. Okoliczności tej zagadkowej śmierci aktualnie wyjaśniają stołeczni policjanci.

Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, w czwartek, 13 stycznia, stołeczna policja otrzymała zgłoszenie dotyczące znalezienia ciała w jednym z domów na terenie Wawra. Aktualnie trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Wcześniej niepokojący wpis w sprawie tragedii pojawił się w mediach społecznościowych. Jego autorką była krewna zmarłego. "Zginął mój wujek. Zabito go we własnym domu. W nocy" - napisała kobieta, prosząc o zgłoszenie się kogokolwiek, kto może mieć przydatne w tej sprawie informacje.

Zobacz koniecznie: Szymon K. zastrzelił się chwilę po awansie. Wstrząsające fakty o policjancie z Pragi-Północ

Zagadkowa śmierć w Warszawie. "Zabito go we własnym domu. W nocy"

Śmierć mężczyzny potwierdziła stołeczna policja, do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Trawiastej w Aninie w nocy ze środy na czwartek.

- W czwartek rano otrzymaliśmy zgłoszenie dot. znalezienia ciała mężczyzny w jednym z domów na terenie Wawra. Niestety zgłoszenie zostało potwierdzone przez policjantów. Czynności w sprawie trwają. Są prowadzone pod nadzorem prokuratury - przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Przeczytaj: Mazowieckie. Brawurowa ucieczka dwóch więźniów! Jeden pokonał aż 150 km

Stłuczka autobusów na krakowskim Przedmieściu
Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE