Zaginione dzieci z Mazowsza lata temu przepadły jak kamień w wodę. Ich rodzicom z rozpaczy pękają serca

Zaginione dzieci z Mazowsza lata temu przepadły jak kamień w wodę. Ich rodzicom z rozpaczy pękają serca
Autor: Pixabay Zaginione dzieci z Mazowsza lata temu przepadły jak kamień w wodę. Ich rodzicom z rozpaczy pękają serca

Nie ma tygodnia, by nie słyszeć o kolejnym zaginionym dziecku. Zaginione dzieci z województwa mazowieckiego. Choć niektóre dzieci zniknęły bez śladu wiele lat temu, to ich rodziny nie poddają się i nie ustają w ich poszukiwaniach. Każdego dnia liczą na portów swoich pociech do domu. Z uwagą przyglądają się wszystkim mijanym dzieciom na ulicy szukając w nich swoich pociech. Dzięki działaniom fundacji ITAKA oraz pomocy naszych czytelników, może uda się odnaleźć zaginione dzieci z Mazowsza, tak, by mogły wrócić do swoich bliskich.

Zdjęcia zaginionych dzieci

Zaginione dzieci zniknęły bez śladu, pozostawiając swoich bliskich pogrążonych w smutku i nieustającym strachu. Niemal niemożliwe wydaje się wyobrażenie sobie, co muszą czuć rodzice dziecka, które zaginęło bez wieści. Świadomość, że nie wie się, gdzie jest dziecko oraz, ze nie ma się pojęcia o tym, co się z nim stało spędza sen z powiek bliskim zaginionych.

Mazowsze: Te dzieci zaginęły. Szukają ich rodzice i fundacja ITAKA

Fundacja ITAKA od lat zajmuje się poszukiwaniami zaginionych, także dzieci. W naszej galerii, którą znajdziecie poniżej, lub klikając TUTAJ, opublikowaliśmy zdjęcia osób, które zaginęły jako dzieci na terenie województwa mazowieckiego. Dziś niektóre z nich mogą być już dorosłymi ludźmi. Przyjrzyjcie się uważnie - może kogoś rozpoznajecie?

Zobacz koniecznie: Zuzia i Dawidek spoczęli z tatusiem w grobie. Morze łez nad białymi trumienkami. Stracili życie w pożarze [ZDJĘCIA]

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE