Żałoba w bielańskiej policji. Koledzy opłakują zmarłego policjanta

2021-10-21 13:58
Żałoba w bielańskiej policji. Koledzy opłakują zmarłego policjanta
Autor: Google Street View Żałoba w bielańskiej policji. Koledzy opłakują zmarłego policjanta

Na stronie Komendy Stołecznej Policji pojawiła się bardzo smutna informacja. Zmarł wieloletni pracownik komisariatu sierż szt. Mariusz Bargieł. Był emerytowanym policjantem. - Od początku swojej służby był związany z z bielańską komendą - powiedziała podinsp. Elwira Kozłowska. Funkcjonariusz prewencji spocznie na cmentarzu Komunalnym Północnym.

Wielki smutek ogarnął bielańskich policjantów. Ich wieloletni kolega zmarł w piątek 15 października, żył tylko 44 lata. Większość swojego dorosłego życia, czyli aż 19 lat, poświęcił służbie w policji. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 2001 roku. Cztery lata później został policjantem wydziału prewencji, w którym działał aż do przejścia w stan spoczynku w 2020 roku. Niestety, nie zdążył nacieszyć się zasłużonym odpoczynkiem, zmarł w rok od przejścia na emeryturę.

W ostatniej drodze towarzyszyli mu dawni koledzy i koleżanki z pracy, rodzina i przyjaciele. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 21 października o godzinie 10 w domu przedpogrzebowym przy ul. Wóycickiego 14 w bielańskiej Wólce Węglowej.

Policjant żył zaledwie 44 lata
Autor: Policja

W ostatnim pożegnaniu uczestniczyli policjanci w galowych mundurach. W ten sposób oddali hołd swojemu przedwcześnie zmarłemu koledze.

Sonda
Czy policjanci powinni zarabiać więcej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE