Żałoba w policji. Nie żyje podinsp. Jacek Lewandowski. Był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą

i

Autor: KPP w Nowym Dworze Mazowieckim Żałoba w policji. Nie żyje podinsp. Jacek Lewandowski. "Był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą"

Miał 46 lat

Żałoba w policji. Nie żyje podinsp. Jacek Lewandowski. "Był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą"

2023-02-10 20:19

Bardzo smutne wieści przekazali policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego. W nocy 8 lutego niespodziewanie na wieczną służbę odszedł podinsp. Jacek Lewandowski. Miał 46 lat. "Dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych" - wspominają zmarłego kolegę nowodworscy policjanci.

Nowy Dwór Mazowiecki. Nie żyje podinsp. Jacek Lewandowski

Nie żyje podinsp. Jacek Lewandowski. Informację o jego śmierci przekazali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. "Na wieczną służbę odszedł niespodziewanie w nocy 8 lutego 2023 roku. Miał 46 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwoje dzieci, rodzinę i bliskich oraz współpracowników z nowodworskiej jednostki, dla których był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą" - przekazali policjanci.

"Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i uczynny Kolega. Zawsze gotowy, by poświęcić każdemu swój czas. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych. Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom" - wspominają zmarłego kolegę nowodworscy policjanci.

Kim był podinsp. Jacek Lewandowski?

Podinsp. Jacek Lewandowski był policjantem przez 22 lata. W latach 2001- 2010 związany był z Biurem Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji oraz z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Od 1 czerwca 2010 r. służbę pełnił na stanowisku eksperta w Zespole Kontroli Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Podinsp. Jacek Lewandowski był wielokrotnie odznaczany, m.in. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką Zasłużony Policjant czy Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa.

Ostatnie pożegnanie podinsp. Jacka Lewandowskiego

Jak przekazali nowodworscy policjanci, pogrzeb zmarłego podinsp. Jacka Lewandowskiego odbędzie się w sobotę, 11 lutego. O godz. 15:00 w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Płońsku przy ulicy Płockiej 17 odprawione zostanie nabożeństwo żałobne. Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu komunalnym w miejscowości Szerominek przy ul. Spokojnej 26.

Nasi Partnerzy polecają