Zwłoki 56-latka w mieszkaniu. Przyczyną śmierci było zachłyśnięcie się krwią. Prokuratura prowadzi śledztwo - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Shutterstock Zwłoki 56-latka w mieszkaniu. Przyczyną śmierci było zachłyśnięcie się krwią. Prokuratura prowadzi śledztwoZwłoki 56-latka w mieszkaniu. Przyczyną śmierci było zachłyśnięcie się krwią. Prokuratura prowadzi śledztwo - zdjęcie ilustracyjne

MAKABRA w MAKOWIE MAZOWIECKIM

Zwłoki 56-latka w mieszkaniu. Przyczyną śmierci było zachłyśnięcie się krwią. Prokuratura prowadzi śledztwo

2023-02-10 14:39

We wtorek, 17 stycznia, w mieszkaniu przy ul. Mickiewicza w Makowie Mazowieckim dokonano przerażającego, mrożącego krew w żyłach odkrycia. Policjanci znaleźli zakrwawione ciało 56-letniego mężczyzny. Zwłoki wcześniej zauważył brat zmarłego, który przyszedł do niego w odwiedziny. Prokuratura złapała podejrzanego. Co tam się stało?!

Maków Mazowiecki. Zabójstwo 56-latka w mieszkaniu. Zachłysnął się krwią

17 stycznia, to był wtorek, w mieszkaniu przy ul. Mickiewicza w Makowie Mazowieckim odnaleziono zakrwawione ciało 56-latka. Mężczyzna został wpierw odkryty przez jego brata, który przyjechał go odwiedzić. Później na miejscu pojawiły się służby. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Zbierano ślady.

Przyczyną śmierci mężczyzny była ostra niewydolność oddechowa spowodowana zachłyśnięciem się krwią – powiedziała w rozmowie z „Tygodnikiem Makowskim” prokurator rejonowy z Przasnysza, Renata Zadrożna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej dzień wcześniej, w poniedziałek, 16 stycznia, doszło do pobicia 56-latka. Zmarły miał być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna jednak nie szukał pomocy i nie kontaktował się z numerem alarmowym. Zbieg wszystkich wydarzeń doprowadził do śmierci 56-latka.

W sprawie zatrzymano 30-letniego mężczyznę, któremu postawiono zarzut dotyczący zwykłego i lekkiego uszkodzenia ciała. – Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 157 kk w związku z art. 64 kk, czyli uszkodzenie ciała. Jest tymczasowo aresztowany. Na chwilę obecną nie ma związku przyczynowo – skutkowego ze zgonem. Czyn ten popełnił w warunkach recydywy. Sprawa jest w toku, więc wszystko może się jeszcze zmienić – dodała w rozmowie z dziennikarzem „Tygodnikiem Makowskim” prok. Zadrożna.

Podejrzany nie przyznał się do zarzutów. Mężczyzna stanie przed sądem, za pobicie może grozić mu co najmniej 5 lat więzienia. 30-latek działał w warunkach recydywy.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?

Moda na trzeźwość szturmem zdobywa kolejnych wyznawców!

Posłuchaj i dowiedz się, czym jest NoLo.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki