Zamieszki na Marszu Niepodległości. To tych osób szuka stołeczna policja [LISTY GOŃCZE]

2020-11-26 12:51
To oni demolowali Warszawę 11 listopada
Autor: Policja To oni demolowali Warszawę 11 listopada

Nie cichną echa wydarzeń, które miały miejsce w Warszawie podczas Marszu Niepodległości 11 listopada. Policja nadal poszukuje osób, które zdemolowały stolicę. Wówczas najbardziej ucierpiały rondo de Gaulle’a i aleje Jerozolimskie. To tam doszło do brutalnych zamieszek. Rozpoznajesz, któregoś z mężczyzn? Zgłoś to na policję!

Policja opublikowała zdjęcia

Policja nadal poszukuje osób, które brały udział w zamieszkach 11 listopada. Chodzi o dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce w rejonie ronda de Gaulle’a i alei Jerozolimskich podczas Marszu Niepodległości. "Każdy, kto na zamieszczonych poniżej kadrach rozpoznaje widoczne tam osoby lub jest w stanie zidentyfikować je po charakterystycznych elementach ubioru lub wyglądu, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21" apeluje stołeczna policja. Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer: +48 47 723-70-20, + 48 47 723-79-40, +48 47 723-91-50 lub +48 47 723-91-30. Możliwy jest również kontakt mailowy: komendant.krp1@policja.gov.pl.

Marsz Niepodległości 11 listopada 2020

Przypominamy, że 11 listopada odbył się Marsz Niepodległości. Mimo że ze względu na epidemię koronawirusa miał on przyjąć formę przejazdu samochodowo-motocyklowego, na ulice warszawy wyszło tysiące ludzi. Nie obyło się bez sytuacji niezwykle brutalnych i agresywnych. Doszło m.in. do starć z policją. Marsz zostawił za sobą sporo szkód i zniszczeń. Na ulicach stolicy pełno było rozbitego szkła, porozrzucanych kamieni, wyrwanej kostki brukowej i poprzewracanych znaków. Ucierpieli również przypadkowi ludzi. Jedna z podpalonych rac wylądowała na balkonie i spowodowała pożar mieszkania przy Al. 3 Maja.

Marsz Niepodległości. Tych brutali szuka warszawska policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE