Dachowanie opla na Mokotowie

i

Autor: Wawa Hot News24 Dachowanie opla na Mokotowie

Mokotów

Zderzenie dwóch aut w Warszawie. Opel dachował na Mokotowie

2022-07-14 10:30

Do potwornie wglądającego zdarzenia doszło po godz. 9 w czwartek 14 lipca. Na skrzyżowaniu al. Witosa i uli. Beethovena na Mokotowie zderzyły się dwa pojazdy – opel i peugeot. Uderzenie było na tyle silne, że opel wylądował na dachu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalają, co właściwie wydarzyło się w czwartkowy ranek.

Zderzenie pojazdów na Mokotowie

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb około godz. 9:15. Na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Beethovena zderzyły się dwa samochody – osobowy opel i dostawczy peugeot. W wyniku zderzenia osobówka wylądowała na dachu.

Przybyli na miejsce policjanci przebadali kierowców a obecność alkoholu. - Byli trzeźwi - przekazała Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Przeczytaj też: Wielka miłość w warszawskim urzędzie. Burmistrz zszokował urzędników osobistym wyznaniem. Wybranką burmistrza jest rzeczniczka

Mimo że zderzenie wyglądało niezwykle poważnie, nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalają, co wydarzyło się na skrzyżowaniu mokotowskich ulic. Jak przekazał nasz fotoreporter, który był na miejscu, prawdopodobnie kierująca oplem wjechała na skrzyżowaniu na czerwonym świetle, wymuszając pierwszeństwo. Wówczas uderzył w nią prawidłowo jadący peugeot.

Utrudnienia na Mokotowie

Poranne zderzenie aut spowodowało utrudnienia na Mokotowie. Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania autobusy linii 148, 402 w kierunku Lotnisko Chopina, Wynalazek jeździły nieco zmienioną trasa. Na szczęście pojazdy powróciły już na swoje trasy.

Wielka ewakuacja w Warszawie
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają