Wielka miłość burmistrza i rzeczniczki urzędu dzielnicy Wawer

i

Autor: Mariusz Gaczynski / East News, Linkedin

Wawer

Wielka miłość w warszawskim urzędzie. Burmistrz zszokował urzędników osobistym wyznaniem. Wybranką burmistrza jest rzeczniczka

2022-07-14 5:07

Burmistrz warszawskiej dzielnicy Wawer zakochał się w rzeczniczce urzędu. Spokojny do tej pory ratusz w Wawrze aż huczy od plotek. Miłosna historia na najwyższym szczeblu władzy w dzielnicy rozgrzała do czerwoności pracowników urzędu i trafiła do ratusza na placu Bankowym. Burmistrz Wawra Norbert Szczepański z PO osobiście postanowił uciąć kuluarowe opowieści i na oficjalnym spotkaniu z naczelnikami wydziałów poinformował: „Jestem w związku”. Jego wybranką jest... rzeczniczka Aleksandra Słowińska.

Wielki romans w urzędzie dzielnicy Wawer stał się tematem oficjalnie omawianym w wawerskim ratuszu a także przez urzędników prezydenta Rafała Trzaskowskiego. - Nie nazwałbym tego romansem. Bo to po prostu poważny, odpowiedzialny związek. Zdarza się nawet w pracy – mówi szczerze „Super Expressowi” burmistrz Norbert Szczepański.

Burmistrz od ubiegłego roku rozwodzi się. Gdy było jasne, że małżeństwo nie przetrwa, trafiła go nowa strzała Amora. Wybranką okazała się rzeczniczka urzędu dzielnicy Aleksandra Słowińska. Jak słyszymy, są razem od niedawna, ale postanowili powiedzieć o tym światu. Burmistrz oświadczył, że jest w związku z rzeczniczką, na spotkaniu z naczelnikami wydziałów. - I co my mamy z tą wiedzą zrobić? Po co mam wiedzieć że on z nią sypia? - pyta zszokowany pracownik wawerskiego ratusza.

Burmistrz tłumaczy motywy takiego intymnego, osobistego wyznania wygłoszonego w obecności urzędników.

Norbert Szczepański

i

Autor: Facebook Norbert Szczepański

- Poinformowałem urzędników, bo uważam że wymagają tego standardy pracy. Ze względu na przejrzystość, transparentność i by uciąć wszelkie plotki i zarzuty o nepotyzm. Poinformowałem też o swoim związku dyrektor magistratu w urzędzie miasta. Między mną a panią rzecznik nie ma podległości służbowej. Jej prace bezpośrednio nadzoruje już wiceburmistrz – wyjaśnia Norbert Szczepański.

Czy burmistrz albo jego partnerka rozważają zmianę pracy z tego powodu? - Będziemy działać zgodnie z wytycznymi ratusza – odpowiadają.

Romanse w urzędzie zdarzają się nierzadko. Była prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz w takich przypadkach rozdzielała partnerów, by pracowali w innych urzędach bądź jednostkach.

Co z urzędową parą z Wawra zrobi prezydent Rafał Trzaskowski?

Rewolucja w centrum Warszawy. Spacer z Rafałem Trzaskowskim
Sonda
Burmistrz ma romans z rzeczniczką. Czy w takiej sytuacji powinni pracować w jednym urzędzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają