Zenon, gdzie jesteś? Mężczyzna od lat nie daje oznak życia, poszukiwania trwają już niemal 10 lat

i

Autor: KPP w Łosicach poszukiwany Zenon Prokopiak

Zenon, gdzie jesteś? Poszukiwania mężczyzny trwają już niemal 10 lat

2021-03-25 20:00

Już niemal dekadę zrozpaczona rodzina szuka zaginionego Zenona Prokopiaka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w kwietniu 2011 roku w Sulejówku. Od tamtej pory nie dał żadnych oznak życia i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Łosicka policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Widziałeś go? Koniecznie powiadom służby!

Od niemal 10 lat tajemnicą pozostaje, co dzieje się z mieszkańcem miejscowości Próchenki (powiat łosicki). Zenon Prokopiak ostatni raz widziany był na terenie Sulejówka, gdzie pracował do kwietnia 2011 roku. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim kontraktu. Mężczyzna nie daje najbliższym żadnych oznak życia.

NIE PRZEGAP: Warszawa: Tramwaj na Gocław się nie opłaca. Metro pokazało analizy [MAPY]

Jak podaje łosicka policja, "mężczyzna wielokrotnie opuszczał kraj i wiele lat przebywał poza jego granicami". Do tej pory nie wrócił jednak do swoich rodzinnych Próchenek.

Policjanci i rodzina nie ustają w poszukiwaniach zaginionego 60-latka. Zwracają się również z prośba o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny. 

- Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łosicach, nr tel.: 47 707 72 00 lub 112 - przekazała mł. asp. Nina Zaniewicz z łosickiej policji.

Nowe obostrzenia 27.03 - 09.04