Zgotował piekło swoim rodzicom. Koszmar trwał latami

2021-07-31 15:00
Zgotował piekło swoim rodzicom. Koszmar trwał latami
Autor: Pixabay Zgotował piekło swoim rodzicom. Koszmar trwał latami

Szokujące zachowanie 37-latka. Mężczyzna zgotował prawdziwe piekło swoim rodzicom. Długimi latami znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie zamieniając ich życie w koszmar. Wreszcie postanowili uwolnić się od agresywnego syna i zgłosili sprawę na policję. 37-latek został zatrzymany. Odpowie teraz za krzywdę, którą wyrządził rodzicom.

Za zamkniętymi drzwiami domu przez lata rozgrywał się prawdziwy horror. 37-latek bezlitośnie znęcał się nad swoimi rodzicami. We wtorek, 27 lipca, w sprawie przemocy domowej interweniowali policjanci z komisariatu w Serocku. - Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że w rodzinie od kilku lat dochodzi do przemocy psychicznej i fizycznej, a dopuszcza się jej 37-latek. Pokrzywdzeni poinformowali, że syn, będąc pod wpływem alkoholu, wszczyna awantury, wyrzuca ich z domu, niszczy przedmioty użytku domowego - przekazała podkom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie.

ZOBACZ TEŻ: "Nie kalkulowali, nie obliczali szans zwycięstwa". Spotkanie powstańców w Parku Wolności

Agresywny mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. 37-latek usłyszał już zarzut znęcania się nad rodzicami. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Mężczyzna musi też opuścić zajmowany z nimi lokal. Grozi mu do 5 lat więzienia.

- Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Ważne jest, aby osoby dotknięte tą tragedią nie wstydziły się mówić o swoich problemach. Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich bliskich nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny - przypomina podkom. Stopińska.

Posłuchajmy bohaterów. Co dziś Powstańcy Warszawscy chcą przekazać młodym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE