Nie żyje Jacek Kisielewski

i

Autor: @RadiowaTrojka/TWITTER

Smutne wieści

Znany dziennikarz TVP i Polskiego Radia nie żyje. Jacek Kisielewski miał 53 lata

2023-09-11 9:41

Do naszej redakcji dotarły niezwykle smutne wieści. Zmarł Jacek Kisielewski - dziennikarz radiowej Trójki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A. jako reporter, prezenter, wydawca. Prowadził również imprezy muzyczne. Był klubowym DJ-em. Jacek Kisielewski przegrał walkę z chorobą.

Zmarł Jacek Kisielewski - dziennikarz radiowej Trójki

Program Trzeci Polskiego Radia przekazał w niedzielę (10 września) niezwykle smutne wieści. Po walce z ciężką chorobą w nad ranem zmarł Jacek Kisielewski - dziennikarz radiowej Trójki. Miał 53 lata.

Kim był Jacek Kisielewski?

Jacek Kisielewski przez ostatnie lata był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych Programu Trzeciego Polskiego Radia. Pracował także w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz Informacyjnej Agencji Radiowej. Był dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A. jako reporter, prezenter, wydawca.

Jak przypomniała radiowa Trójka w mediach społecznościowych, Jacek Kisielewski poza pracą dziennikarską miał także inną pasję - prowadził imprezy muzyczne. Był klubowym DJ-em.

Koledzy żegnają zmarłego dziennikarza

Koledzy dziennikarze żegnają zmarłego Jacka Kisielewskiego.

"Żegnaj przyjacielu 🙏 do końca walczyłeś dzielnie, z pokorą i pogodą ducha. Będzie nam Ciebie brakowało…" - napisał Krzysztof Ziemiec.

"Jacek walczył dzielnie, do ostatnich chwil życia. Swoją nieustępliwością w chorobie dał nam wiele sił. Był dobrym człowiekiem, nieocenionym pracownikiem a poza wszystkim lojalnym i przyjacielskim partnerem, kolegą" - przekazał Zespołowi Trójki Dyrektor Programu III Marcin Wąsiewic, cytowany na stronie internetowej anteny.

Sonda
Słuchasz radiowej "Trójki"?