Zwłoki mężczyzny rozkładały się w pustostanie. Makabryczne odkrycie we Włochach

2021-12-09 12:36
Zwłoki w pustostanie na Włochach
Autor: SHUTTERSTOCK Zwłoki w pustostanie na Włochach

Mrożące krew w żyłach odkrycie na terenie warszawskich Włoch. W pustostanie przy Alei Krakowskiej znalezione zostały ludzkie zwłoki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że było to ciało mężczyzny w trakcie rozkładu. Mundurowi dążą do ustalenia jego tożsamości oraz wyjaśnienia przyczyn i okoliczności śmierci tego człowieka.

W środę rano doszło do makabrycznego odkrycia na terenie Włoch. Informacje o znalezieniu zwłok w pustostanie przy Alei Krakowskiej potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” podkom. Karol Cebula. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to mężczyzna – powiedział policjant.

Ludzkie szczątki znajdowały się już w stanie rozkładu, co znacznie utrudnia ustalenie tożsamości. Na miejscu prowadzone były czynności bez udziału prokuratora. Jednak jak udało nam się ustalić, prokuratura zajmie się sprawą tajemniczej śmierci mężczyzny. 

Śledztwo ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności makabrycznego zdarzenia. Ma również doprowadzić do ustalenia tożsamości mężczyzny.

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Co warszawiacy lubią w swoim mieście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE