Zwłoki noworodka znalezione w kolektorze ściekowym w Radzyminie

i

Autor: Shutterstock

Tego nikt się nie spodziewał

Radzymin. Zwłoki noworodka blokowały odpływ ścieków! Pracownicy byli wstrząśnięci

2023-05-03 8:40

Wracamy do potwornego odkrycia, które wstrząsnęło całą Polska. Pracownicy, którzy zostali wezwani do zatkanego kolektora ściekowego w Radzyminie, znaleźli tam zwłoki noworodka. Informację tę potwierdził w mediach społecznościowych burmistrz Radzymina.

Radzymin. Zwłoki noworodka odkryte w przepompowni ścieków! Makabryczne znalezisko

O sprawie jako pierwszy napisał lokalny portal wwl112.pl, który podał, że we wtorek, 2 maja pracownicy wezwani do zatkanego kolektora ściekowego w Radzyminie przy ulicy Wróblewskiego znaleźli w nim zwłoki noworodka.

Na miejsce wezwano policję, która dokonała oględzin zwłok oraz zabezpieczyła miejsce ich odkrycia. Nie jest znana tożsamość dziecka, ani dokładna data i przyczyna jego zgonu.

Czytaj także: Zwłoki noworodka odkryte w przepompowni ścieków! Makabryczne znalezisko

Informację o odkryciu zwłok noworodka potwierdził burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński.

- Niestety te makabryczne doniesienia są prawdą. Przyczyną zatkania kolektora ściekowego okazały się zwłoki noworodka - napisał na Facebooku.

Podkreślił, że ta dramatyczna sytuacja mogła skończyć się inaczej. Przypomniał, że najbliższe "okno życia", gdzie można w bezpiecznym miejscu pozostawić dziecko, którym z różnych powodów nie można się zająć, znajduje się w Warszawie przy ul. Kłopotowskiego 18 na Pradze. Służby na razie nie komentują zdarzenia.

Sonda
Czy policji uda sie ustalić, jak doszło do śmierci noworodka?
Makabryczne odkrycie w Katowicach. Śledczy znaleźli poćwiartowane zwłoki w piwnicy