Życie Konrada jest zagrożone. Widziałeś go? Zawiadom policję!

2021-11-30 13:40
Życie Konrada jest zagrożone. Widziałeś go? Zawiadom policję!
Autor: KRP VII – PRAGA POŁUDNIE, REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA Życie Konrada jest zagrożone. Widziałeś go? Zawiadom policję!

Trwają poszukiwania 35-letniego Konrada Furmańskiego. Mężczyzna w miniony piątek wyszedł z mieszkania, by spotkać się ze znajomymi. Na spotkanie jednak nie dotarł. Nie wrócił również do domu ani nie skontaktował się z najbliższymi. Policjanci z Pragi-Południe proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Jego zdrowie i życie mogą być zagrożone.

W piątek, 26 listopada, 35-letni Konrad Furmański około godz. 12 opuścił swoje mieszkanie na Praga - Południe. Mężczyzna miał spotkać się ze znajomymi, jednak na spotkanie nie dotarł. Do tej pory nie powrócił również do domu, ani nie skontaktował się z rodziną. Co więcej, telefon mężczyzny jest nieaktywny.

Sytuacja jest niezwykle poważna. Mężczyzna cierpi bowiem na schizofrenię. W trakcie nawrotu choroby 35-latek ma tendencję do uciekania, stroni też od ludzi. Nie jest on osobą niebezpieczną, a w związku z chorobą jego zdrowie i życie może być zagrożone.

Rysopis zaginionego Konrada Furmańskiego

  • wzrost: ok. 198Cm
  • sylwetka: otyła
  • waga: 130-140 kg
  • włosy: krótkie, ciemny blond
  • oczy: niebieskie
  • nos: prosty
  • uszy: przyległe
  • zarost: lekki, posiada niewielką brodę i wąsy

W dniu zaginięcia 35-letni Konrad ubrany był w czarną puchową kurtkę z kapturem, ciemnogranatowe spodnie jeansowe, czarne skórzane buty oraz czarną czapkę materiałową. Miał też ze sobą szary plecak.

"Osoby, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ulicy Grenadierów tel. (47) 723-82-39, w godz. 8.00-16.00, całodobowo (47) 723-76-55, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl" - apeluje nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze-Południe.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE