Żyrardów: Stworzył fabrykę DRAGÓW w swoim domu. Producent NARKOTYKÓW zatrzymany

2020-05-23 13:00 DS
Policja zatrzymała producenta narkotyków
Autor: POLICJA Policja zatrzymała producenta narkotyków

Na terenie powiatu żyrardowskiego zlokalizowano linię produkcyjną środków odurzających. Mężczyzna wprowadził na rynek spore ilości substancji 4CMC. Teraz trafi za kratki.

Akcję zorganizowali funkcjonariusze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową, przy wsparciu policjantów z Radomia. Funkcjonariusze podejrzewali, że w okolicach Żyrardowa ktoś zajmuje się produkcją niedozwolonych środków. Mieli rację! Po wejściu do mieszkania i budynków gospodarczych policjanci ujawnili linię produkcyjną służącą do tworzenia narkotyków. Znaleziono również odczynniki chemiczne potrzebne do produkcji oraz 4,5 litra gotowej substancji. 37-letni producent dragów został zatrzymany. Jest podejrzany o wprowadzenie na rynek sporych ilości środka psychotropowego 4CMC.

Warszawa: Pani Svieta drży o własne życie! Internetowy prześladowca wydał na nią wyrok, a służby milczą!

Policjanci przeszukali także samochód, należący do mieszkańca posesji. Okazało się, że trzymał tam 11 gramów dragów własnej produkcji. - Mężczyzna został przewieziony do Komendy Stołecznej Policji, gdzie usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania substancji odurzających. Teraz może mu grozić kara grzywy i kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. 37-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - informuje Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji,

Warszawa: Kiedy wypłaty z tarczy antykryzysowej? Ratusz tłumaczy, co jest przyczyną opóźnień

Śledczy poszukują osób, do których mogły trafić narkotyk. Ponadto sprawdzają gdzie mężczyzna zaopatrywał się w substancje potrzebne do produkcji środków odurzających.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.