Żyrardów: Wyniki II tury wyborów. Kto prezydentem miasta?

2018-11-05 8:42

Do 21.00 trwało w niedzielę głosowanie w drugiej turze wyborów samorządowych w Żyrardowie. Kto został prezydentem miasta? W wyborczej dogrywce stanęli naprzeciw siebie: Lucjan Chrzanowski (33,72 proc. głosów w pierwszej turze) oraz Ewa Springer-Kakiet (21,53 proc. głosów w pierwszej turze). Na godz. 17.00 frekwencja w Żyrardowie wyniosła 32,79 proc.

Żyrardów: Wyniki II tury wyborów. Kto prezydentem miasta?

i

Autor: Archiwum serwisu Żyrardów: Wyniki II tury wyborów. Kto prezydentem miasta?

Aktualizacja, 5 listopada:

Oficjalne wyniki II tury wyborów

Drugą turę w Żyrardowie wygrał Lucjan Chrzanowski. PKW podało już oficjalne wyniki. Prezentujemy je poniżej:

  • Lucjan Chrzanowski - 7943 głosów (60,89 proc.)
  • Ewa Springer-Kakiet - 5101 głosów (39,11 proc.)

Wcześniejsze informacje:

Serwis Zyrardowskie.pl podaje - powołując się na nieoficjalne dane ze wszystkich komisji wyborczych - następujące informacje o wynikach II tury wyborów w Żyrardowie:

  • Lucjan Chrzanowski - 7941 głosów
  • Ewa Springer-Kakiet - 5066 głosów

Kto wygra drugą turę wyborów na prezydenta Żyrardowa? Lucjan Chrzanowski czy Ewa Springer-Kakiet? To pytanie od dwóch tygodni zadają sobie mieszkańcy. Dziś mogli o tym zdecydować w wyborczej dogrywce. 

Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Dowiemy się najpewniej jeszcze dziś, późnym wieczorem, a oficjalne wyniki z Państwowej Komisji Wyborczej powinniśmy poznać najdalej za dzień lub dwa.

WYNIKI II TURY WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH w Żyrardowie

W tym miejscu opublikujemy wyniki wyborów na urząd prezydenta w Żyrardowie.

>> Wybory 2018: Warszawa. WYNIKI, frekwencja. Oficjalne wyniki PKW

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki