Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczała szkoły

i

Autor: AKPA/Gałązka

Dobra decyzja?

10-letnia Laura Bączkiewicz będzie opuszczała szkołę dla kariery?! Jej mama odpowiedziała!

2022-09-26 19:10

Laura Bączkiewicz zwyciężyła w "Szansie na sukces" i już w grudniu roku będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior 2022. To ogromny sukces, jednak 10-latka nadal chodzi do szkoły. Połączenie kariery i nauki bywa trudne. Czy dziewczynka będzie opuszczała zajęcia? Mama Laury Bączkiewicz odpowiedziała!

W niedzielę, 25 września, na antenie TVP odbył się finał "Szansy na sukces", podczas którego wyłoniono reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu. Najwięcej punktów, zarówno od widowni, jak i jury, otrzymała 10-letnia Laura Bączkiewicz z Konina. Dziewczynka najpierw zaśpiewała utwór Lady Gagi "Hold my hand", a potem swoją autorską piosenkę "To the moon".

Laurze wróżona jest wielka kariera. Niestety, dziecięcym i nastoletnim gwiazdom czasami trudno jest pogodzić karierę z nauką. W rozmowie z portalem Pomponik mama Laury zapowiedziała jednak, że dziewczynka nie będzie opuszczała szkoły. Ma nadzieję, że nowymi obowiązkami związanymi z Eurowizją Junior będzie zajmowała się w weekendy.

Jeśli się da, to najpierw szkoła, potem obowiązki, jeśli nie to oczywiście przyjedzie [ma wywiady, rozmowy zdjęcia - przyp. red.]. Ważne, żeby opuszczała jak najmniej. Jeśli się uda, to w weekendy, a w tygodniu szkoła.

Eurowizja Junior 2022 odbędzie się 11 grudnia w Erywaniu. Trzymamy kciuki za Laurę!

Zobaczcie jej występ w "Szansie na sukces"

Sonda
Myślisz, że Laura Bączkiewicz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają