10-letnia Laura Bączkiewicz będzie opuszczała szkołę dla kariery?! Jej mama odpowiedziała!

2022-09-26 19:10

Laura Bączkiewicz zwyciężyła w "Szansie na sukces" i już w grudniu roku będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior 2022. To ogromny sukces, jednak 10-latka nadal chodzi do szkoły. Połączenie kariery i nauki bywa trudne. Czy dziewczynka będzie opuszczała zajęcia? Mama Laury Bączkiewicz odpowiedziała!

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczała szkoły

i

Autor: AKPA/Gałązka

W niedzielę, 25 września, na antenie TVP odbył się finał "Szansy na sukces", podczas którego wyłoniono reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu. Najwięcej punktów, zarówno od widowni, jak i jury, otrzymała 10-letnia Laura Bączkiewicz z Konina. Dziewczynka najpierw zaśpiewała utwór Lady Gagi "Hold my hand", a potem swoją autorską piosenkę "To the moon".

Laurze wróżona jest wielka kariera. Niestety, dziecięcym i nastoletnim gwiazdom czasami trudno jest pogodzić karierę z nauką. W rozmowie z portalem Pomponik mama Laury zapowiedziała jednak, że dziewczynka nie będzie opuszczała szkoły. Ma nadzieję, że nowymi obowiązkami związanymi z Eurowizją Junior będzie zajmowała się w weekendy.

Jeśli się da, to najpierw szkoła, potem obowiązki, jeśli nie to oczywiście przyjedzie [ma wywiady, rozmowy zdjęcia - przyp. red.]. Ważne, żeby opuszczała jak najmniej. Jeśli się uda, to w weekendy, a w tygodniu szkoła.

Eurowizja Junior 2022 odbędzie się 11 grudnia w Erywaniu. Trzymamy kciuki za Laurę!

Zobaczcie jej występ w "Szansie na sukces"

Sonda
Myślisz, że Laura Bączkiewicz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2022?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają