Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior

2022-09-25 16:48

Wiemy, kto pojedzie na finałowy koncert Eurowizji Junior do Armenii. Finał „Szansy na Sukces” wyłonił polskiego reprezentanta na Finał Eurowizji Junior 2022, który odbędzie się w Erewaniu. Zobacz, kto zwyciężył w tych zmagania i będzie reprezentował nasz kraj podczas wielkiego Finału Eurowizji Junior.

Za nami finał „Szansy na Sukces”, który wyłonił polskiego reprezentanta na finały Eurowizji Junior 2022. To właśnie 25 września dowiedzieliśmy się, kto w grudniu pojedzie do armeńskiego Erewania i weźmie tam udział w Finale Eurowizji Junior. W sumie w ostatecznym starciu wystąpiła czwórka wokalistów, którzy wcześniej wygrali odcinki eliminacyjne. Byli to: Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz, Aleksander Maląg oraz Ida Wargskog. Kto ostatecznie zwyciężył?

W Finale Eurowizji Junior w grudniu Polskę reprezentować będzie Laura Bączkiewicz, która zaprezentowała piosenkę „To the Moon”. To właśnie ona będzie reprezentantem naszego kraju podczas finałowego koncertu w Erewaniu w Armenii. Laura Bączkiewicz ma 10 lat. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie naukę kontynuuje w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Gratulujemy.

Zobacz także: Klaudia El Dursi w trzeciej ciąży? Szczere wyznanie! Ma już wybrany kolor pokoju

Antoś demonizuje Ciocię Sylwię i wita polską jesień