Katarzyna Pakosińska

i

Autor: WBF

19-letnia córka Pakosińskiej w basenie. Łapanie za piersi i podgryzanie pupy! [ZDJĘCIA]

2022-06-26 15:42

Katarzyna Pakosińska (50 l.) ma już dorosłą córkę. Maja (19 l.) chodziła do Liceum Filmowego w Warszawie i być może w przyszłości zwiąże się z show-biznesem. Jej ojcem jest były mąż artystki Kabaretu Moralnego Niepokoju, plastyk Tomasz Wiaderny. Córka "Pakosy" opublikowała na swoim instagramie bardzo odważne zdjęcia z basenu.

Maja urządziła imprezę ze znajomymi, której głównym punktem było pluskanie w basenie ogrodowym w Milanówku pod Warszawą. Zdjęcia, które wrzuciła do sieci córka Katarzyny Pakosińskiej są bardzo odważne. Nie dość, że kąpie się w skąpym bikini, to jeszcze koleżanki łapią ją za piersi. Jest także fotografia, jak jeden z kolegów gryzie jedną z dziewczyn w pośladek. 

Jak widać, młodzież znalazła doskonały sposób na upały i początek lata. Świętować jeszcze jednak nie może. Prawdziwy start wakacji nastąpi po ogłoszeniu wyników matur. Te ukazać się 5 lipca. Wówczas będzie wiadomo, czy córka Pakosińskiej będzie miała szanse na wymarzone studia.

Tak teraz wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej. Wiele ją łączy z córką Kaczyńskiej

Kultowe komedie PRL. Część 1.Groby aktorów filmów Sami swoi, Jak rozpętałem II wojnę światową. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE