Syn Krzysztofa Cugowskiego w sesji ślubnej

i

Autor: Instagram/AKPA Syn Krzysztofa Cugowskiego w sesji ślubnej

Najmłodszy syn Cugowskiego pokazał zdjęcia z sesji ślubnej. Przystojny Pan Młody. Ojciec może być z niego dumny

2021-06-02 12:26

W mediach głośno było o synach Krzysztofa Cugowskiego (71 l.), czyli o Piotrze i Wojciechu z zespołu "Bracia". Mało mówi się o synie piosenkarza z drugiego małżeństwa. Najmłodsze dziecko Krzysztofa Cugowskiego robi światową karierę! Nie poszedł w ślady przyrodnich braci i taty, ale również działa w show-biznesie. Nie uwierzycie, w jakiej megaprodukcji zagrał! Syn piosenkarza ma tak samo na imię, jak on. Kim jest Krzysztof Junior? Jaką karierę robi? Zobaczcie jego ślubną sesję! Jest z niego przystojny Pan Młody!

Krzysztof Cugowski jest dwukrotnie żonaty. Z małżeństwa z Małgorzatą ma dwóch synów: Piotra i Wojciecha, którzy są muzykami w zespole "Bracia". W połowie lat 90. Krzysztof zakończył związek rozwodem, a następnie ożenił się z Joanną. Para doczekała się syna, który otrzymał imię po ojcu. Małżeństwo Cugowskich mieszka na stałe w Lublinie. Jednak najmłodszy syn piosenkarza wyfrunął z gniazda już w wieku 17 lat. Wyprowadził się do Anglii. Dziś robi światową karierę. Na jego Instagramie zamieszczone są zdjęcia z projektów, w których uczestniczy. Krzysztof Junior, czyli Chris Cugowski jest aktorem! Zagrał w megaprodukcji Netflixa! Mowa o serialu pt. "Bridgertonowie". Serial w krótkim czasie zdobył gigantyczną popularność. Bycie w obsadzie, nawet w roli drugoplanowej jest ogromnym wyróżnieniem i szansą, aby dostrzegli go twórcy innych produkcji. Syn Krzysztofa Cugowskiego pokazał na swoim Instagramie zdjęcia ślubne. Jednak to już któryś raz, gdy chłopak jest Panem Młodym. Okazało się, że świetnie sprawdza się w roli modela. 

Krzysztof Cugowski kończy 70 lat: Wódkę piję nie tak często jakbym chciał

ZOBACZ: Syn Krawczyka potajemnie nagrał macochę. Załamał się, gdy to usłyszał. Trwa walka o spadek w sądzie [GALERIA]

Czy rozpoznasz te gwiazdy po zdjęciu z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ta gwiazda? Znasz ją dobrze z telewizji, ale ma także talent wokalny:
Patrycja Kazadi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE