Poruszający widok

3. rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Jak teraz wygląda grób aktora? Mamy zdjęcia

2023-02-27 18:30

27 lutego mijają trzy lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Ceniony aktor zmarł w wieku 58 lat, po długiej, wyniszczającej chorobie. Został on pochowany w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Jak wygląda grób Pawła Królikowskiego w 3. rocznicę jego śmierci?

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, po długiej walce z wyniszczającą chorobą neurologiczną. Mężczyzna był cenionym aktorem - fani pokochali go m.in. za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Prywatnie był on kochającym mężem i ojcem pięciorga dzieci, w tym Antka Królikowskiego, dla którego był wielkim autorytetem. 

Paweł Królikowski został pochowany w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Przez długie miesiące miał on skromną mogiłę, a okazały pomnik pojawił się na cmentarzu w lipcu 2021 roku. 

3. rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Antek Królikowski mocno przeżył odejście taty

Paweł Królikowski był uwielbianym przez fanów aktorem, a prywatnie - kochającym mężem i ojcem pięciorga dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Dla najstarszego syna, Antka Królikowskiego, był prawdziwym autorytetem. Mężczyzna, który poszedł w ślady taty i związał się z rodzimym show-biznesem, często wspominał tatę w rozmowach z mediami. 

Po narodzinach swojego synka, Vincenta, syn Pawła Królikowskiego napisał na Instagramie: "Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do Nas uśmiecha…". Antek Królikowski chętnie opowiadał o swojej relacji z tatą, który był dla niego wzorem. 

Teraz, w 3. rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego, na Instastories jego syna pojawiło się wspomnienie aktora. Antek Królikowski udostępnił wpis opublikowany na profilu Festiwalu Kultury i Piosenki CZ-PL, który stworzył zmarły aktor. "Już trzeci rok bez Ciebie" - czytamy.

Jak wygląda grób Pawła Królikowskiego w 3. rocznicę śmierci aktora?

Odwiedziliśmy grób Pawła Królikowskiego, by sprawdzić, jak miejsce spoczynku aktora prezentuje się po trzech latach od jego śmierci. Jak można zauważyć, bliscy i fani wciąż pamiętają o zmarłym aktorze. Grób artysty zdobią wrzosy, a także dwa bukiety róż.

Na mogile znajdują się także znicze, głównie białe, choć pojawiły się tam również lampki w kolorach: pomarańczowym i zielonym. Naszą uwagę przykuła jednak przede wszystkim niewielka figurka przedstawiająca aniołka, która znajduje się w narożnej części grobu Pawła Królikowskiego. Trudno przejść obojętnie obok tego widoku.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda grób Pawła Królikowskiego w 3. rocznicę jego śmierci:

Sonda
Jak wspominasz Pawła Królikowskiego?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają